Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon a Semmelweis kórházb...

Miskolcon a Semmelweis kórházban lehet kérni ultrahangon fotót a piciről? Ha igen, pénzbe kerűl? Mennyibe?

Figyelt kérdés

Holnap megyek és még nincs fotóm a drágámról.

Hugom 2013 nyarán kapott fotót a kisfiáról ingyen ebben a kórházban,de nemtudjuk most is adnak-e.

Se a 12 hetes,se a 18 hetes ultrahangon nem kaptam.

Gondoltam holnap rákérdezek,hátha....


24hkm


2015. jan. 18. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szóljál, hogy szeretnél képet. Kapni fogsz képet és egy csekket is, amit be kell fizetni. Arra nem emlékszem, hogy mennyit kellett fizetni, de pár száz forintot. Egy alapítvány kapja meg az így befizetett pénzt. Az, hogy befizeted-e a kutya sem ellenőrzi szerintem, a te lelkiismeretedre van bízva.
2015. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem ott az SZTK-s részen 6-8-12 hetesen is adtak mikor kérdeztem kaphatok-e.

A 18 hetes genetikau UH már a kórházi részlegen volt, ott is kértem képet, de csak a kezembe nyomtak flegmán egy csekket, hogy fizessem be és akkor majd a KÖVETKEZŐ UH alkalmával kapok képet, mégis hogy képzeltem, nekik ez pénzbe kerül.

Okosabb, ha a párod bemegy veled, vagy te magad levideózod, vagy lefotózod az UH felvételt, azt megengedik.

2015. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok, ez 2012-ben volt.

A csekk meg olyan 1500 ft körül volt, ha jól emlékszem, tehát irreálisan sok egy képért.

2015. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Nekem biztos szerencsém volt, mert megkaptam a fényképet és utána adta a csekket. Nem emlékszem mennyi volt, de nekem kevesebb rémlik, mint 1500 Ft. Előző hozzászólóval egyetértek, hogy milyen bunkó tud lenni egy-kettő. Utáltam odamenni. Az embertől elveszik az örömöt, hogy láthatja a babáját, mert olyan arrogánsak, hogy hihetetlen.

2015. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan ott nem kértem (magánrendelésre jártam)láttam sok mindenkit, akik UH képpel jöttek ki. :) Az utolsó heteben, mikor az NST-re vártam, jó volt nézelődni közben, hogy örülnek a kismamák a képnek. :)

(Pár hónapja szültem a Semmelweisben)

2015. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Igazuk van az előttem szólóknak, néhány szonográfus hölgy finoman szólva is irtó bunkón tud viselkedni. Velem egy volt, aki ilyen flegmán beszélt, majdnem elküldtem a fenébe. :)

2015. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltatok :)

Rákérdezek,aztán vagy kapok vagy nem.

Jó volna kapni,mert a párom még sosem látta a babánkat és már a legutóbbinàl is kérdezte van e kép.

Sajna mindennap dolgozik,nemtud elkísérni :(

Bár 1500-at sokallok egy képért,amin vagy látni valamit vagy nem.

2015. jan. 19. 05:26
 8/19 anonim ***** válasza:

18 hetesen már szépen látszik a képen - aminek látszania kell. :) Velem is csak egy UH-n volt a párom, ő külföldön dolgozik.

Van fogadott orvosod? Ha jól számolom júniusban fogsz szülni, ugye? :)

2015. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nincs fogadott orvosom,mert bár nem szenvedünk hiányt semmiben,de az már nagy kiadás volna számunkra.

Május 7-re vagyok kiírva,most vagyunk 24 hetesek.

Épp uton vagyok ultrahangra,majd megírom mi a helyzet a képpel.

2015. jan. 19. 10:15
 10/19 anonim ***** válasza:

Ó, én valamit nagyon elnézhettem, amiért azt hittem 18 hetes vagy. :)

Mindenkinek a saját döntése, hogy fogad-e orvost, sokan szülnek anélkül. Nekem volt, valamiért nekem biztonságot adott.

Viszot a szülésznők, az osztályos nővérek egytől egyig tündériek voltak, a csecsemősöknél van pár érdekes stilusú, szóval jó kezekben leszel orvos nélkül is. :)

2015. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!