Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok ritka szexelés...

Kelemen Szabina kérdése:

Terhes vagyok ritka szexelés utan 1-2 napig faj a "szűzhártyám" másnak is volt így? Mitöl van?

Figyelt kérdés
2-3 hetente szexelunk behatolas pillanatig faj utana nem, utana gombostűhegynyi 1-2 pötty van a bugyin, papiron. Utana 1-2 napig faj pisitörlés után. Mkndjam el orvosnak? Másnak is volt ilyen? Gyakrabban ezert nem is merek szeretkezni. Hogy múlik el?
2015. jan. 19. 08:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Fejezd már be a hülyeségedet tegnap elett mondva 40x ha terhes vagy akkor nincs szűzhártyád. Állj már le a hülyeségedről és keress egy pszichológust!
2015. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Már tegnap is többen javasolták neked, hogy menj orvoshoz, és hanyagold a szűzhártya szöveget.

Ma is hasonló válaszokra számíthatsz.

2015. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha idézőjelbe be teszed a "szűzhàrtyád" akkor sincs neked màr olyanod... :D szoval ha vérzés annak több oka is lehet, hüvely szárazság is pl, mert en is szenvedtem ezzel. Mond el az orvosnak megmondja mit tegyél.
2015. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én tegnap nem kaptam egy valaszt sem mivel toroltette valaki a kerdest! Nem tudom annak a huvely resznek mi a neve de a kedvesebb valaszolok keresere kijavitanam magamat! A hüvely bemenetnél fáj . Ennyi remelem mindenki boldog :-D A hüveny nyílásom közvetlen összezáródó és kinyiló része aminek nem tudom az orvosi szakkifejezését ! De ha ti jobban tudjátok irjatok le es en is tudni fogom.
2015. jan. 19. 08:53
 5/22 anonim ***** válasza:
19%
Annyit ér a gyereked hogy nem mered megmondani az orvosnak hogy vérzel? Azt megmerted mondani hogy abortuszra akarsz menni ugye?
2015. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz?? Most komolyan be lehet fejezni ezt!! Nem belulrol jon a ver!! Csak a huvely falambol. Semmi koze a babahoz. Nem tinilany vagyok ! Mien abortusz beszelsz, normalis vagy ? :-D ki beszel itt abortuszrol?! Nem ertelek titeket komolyan. A huvely nyilasnal faj aktus utan 1-2 napig? Ez olyab fura kerdes most komolyan ?
2015. jan. 19. 09:01
 7/22 anonim ***** válasza:
Azert az 5-os kicsit túlzásba esett. De azert tényleg leírhatatlan volna értelmesen a kérdés a szűzhàrtyád nélkül is, mert ez nagyon nagy hülyeség. Vérzel ha egyutt vagy a párod dal, a huvelybemenetednel vagy valami hasonló. Mindegy en írtam higy lehet a híve szárazság miatt van. De konzultálj a nodokiddal. :)
2015. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

:( Jaj.... Igen, mondd el orvosnak.


Terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális (ez a kérdés része, hogy terhes vagy-e, vagy tény? Az írásjelek nem egyértelműsítik. Ha nem vagy terhes, csak annak sejted magad, akkor ezt ennyiből nem lehet megmondani, de a vérzés nem terhességi jel, sőt!)


Lehet, hogy a párod nem hagy elég időt az előjátékra, arra, hogy ráhangolódj, de az is lehet, hogy sebes vagy valahogy... fogalmam sincs. Az orvos megnézi, és megmondja.


Szűzhártyád már nincs, és ez nem orvosi szakkifejezés, távolról sem. Töröld a szókincsedből, mert félrevezető.

2015. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom. 22 hetes terhes vagyok masodik babaval, bar az elsot csaszarral szultem. Nem mindig vagyok szaraz . En arra gondoltam h ritkan csinaljuk es összeszűkűl aztan komolyan olyan mintha szuzessegem vesztenem el picike fervolt de nem belulrol jon! Es 1-2 napig faj a torles is es az ujabb behatolas lehetetlen annyira faj. De lehet elmegyek orvoshoz . Meg ilyen nem volt 10 eve elek rendszeres nemi eletet.
2015. jan. 19. 09:18
 10/22 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszadó abortuszról írt, és ezt már tegnap is megtette.

Nem abortusza volt a kérdezőnek, hanem császárral szülte az első babáját!!!!

2015. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!