Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzi úgy a magzat...

Más is érzi úgy a magzat mozgását, mintha finoman körbe-körbe cirógatna a körmével, máskor meg ritmusosan mmozdul piciket? 35 khm

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Én inkább kaparászásokat szoktam érezni,azon kívül csak fájdalmas rúgásokat érzek :(

A ritmusos mozgás nekem is meg van,az csuklás,akkor gyakorolja a légzést és ha túl sok magzatvizet szippant be akkor elkezd csuklani :)


32+3 hkm

2015. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fájdalom az nálunk is van, ha nyomja magát ide-oda :) Nem a csuklásra értem a ritmusost, mert azt megismerem. Ez inkább olyan kis pihegésszerű, mintha nyitogatná a kezét, vagy a lábát tekergetné...
2015. jan. 19. 11:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiú, lány baba?
2015. jan. 19. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislányom lesz,hát neked? :)
2015. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kisfiú van ígérve :)

Jó tudni, hogy más is ugyanazt érzi, vagy legalábbis hasonlót :P Sose gondoltam volna, hogy ilyen sokat, ennyire erősen tudnak mozogni :D

2015. jan. 19. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok :) Első baba lesz?

Hát pedig tudnak,nekem már most minden mozgása kellemetlen,mindegyik fáj :( A kisfiammal annak idején nem volt ilyen hamar ennyire fájdalmas..lehetnék már 37-38 hetes és bújhatna már ki mert már kezd terhes lenni ez a terhesség :/

2015. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, első baba. Nekem az okoz gondot, hogy alig találok valami testhelyzetet aludni. A drágám egyik oldalt sem szeret lenni, olykor megengedi, hogy jobb oldalon feküdjek kicsit, háton meg légszomjam van, és zsibbad mindenem.

Mások szerint is nagy hasam van, én nagy baba voltam (4300g), nem hiszem, hogy megvárja a 40. hetet. Bár most meg azon aggódom, nehogy látogatási tilalom legyen a szülés ideje alatt...

2015. jan. 20. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Húú az igen..jó nagy baba voltál akkor tényleg :O :)

Nálunk elméletileg úgy van,hogy ha karantén is van a kórházban szülni beengedik az apát vagy a hozzátartozót aki bent lesz a kismamával,csak utána látogatni nem lehet bemenni..ez mindig ilyen március-áprilisban van..persze én pont március 11-re vagyok kiírva,szóval mi lehet beleesünk majd :(

2015. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!