Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok de pár napja...

24 hetes vagyok de pár napja alig érzem rugdosni kb naponta 1-2 alkalommal. Pénteken megyek orvoshoz. Frontérzékeny vagyok. Ugye nincs baj? Derekam is fájdogál.

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk megmondani sajna. De ha rossz érzés van benned, akkor menj be a kórházba szerintem.
2015. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 26-28 hetesen volt olyan időszak amikor lustább volt a baba, és ritkán rugdosott. A védőnő megnyugtatott hogy ez normális, de persze azért megnézettem vele a szívhangot. Szerintem nincs semmi baja a babádnak, csak pihen :)
2015. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is frontérzékeny vagyok, nekem a hóesés előtt nem mozgott csak 1-2 rúgás volt egy nap alatt. Most már szerencsére aktívabb. De ha nyugtalan vagy akkor inkább kórház.
2015. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szívhang semmire nem biztosíték.
2015. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
végül is csak arra,hogy ver a szíve :D :D de egyébként így van. amikor begörcsöltem a védőnő is azt mondta,hogy attól,hogy megnézi a szívhangot semmi sem biztos,ezért kellett bemennem UH-ra.
2015. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerdán volt szívhang, pénteken kényszertartásban a magzat, szívhang nincs.

Kedden szülés volt. 23 hetesen.

Még egyszer mondom, nem biztosíték.

2015. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem is azt írtam,hogy ha van szívhang akkor minden rendben van. hanem,hogy legalább egy pici nyugalmat ad(legalábbis nekem) hogy hallom. persze ez csak akkor hogy ha nincsenek fájdalmak keményedés stb. de ne is írj ilyeneket én holnap leszek 23 hetes... :S mindig félek,hogy vmi baj lesz :/
2015. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerinted nekem hogy gtelnek a napjaim? 19 hetes vagyok újra. Sajnos a terhesség rossz dolgokat is rejt. Mint maga az élet. Ezekből pedig fel kell állni.
2015. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát elhiszem :S nekem annyi volt a szerencsém 1 éve,hogy nem is tudtam,hogy terhes vagyok,a doki mondta utána,hogy az voltam,így csak külső tapasztalatból tudom milyen borzasztó érzés ez. anyukámnak 2 babája is elment egymás után és látni ahogy szenved testileg/lelkileg. az is megviselt nem hogy az hogy ha most velem is baj lenne. :S reméljük,hogy egyikünknek se lesz gond és szép egészséges kisbabáink lesznek!!
2015. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!