Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az átlagosnál kevesebb a...

Az átlagosnál kevesebb a magzatvíz. Újonnan vizelet szivárgásom van, Gondoltam én. Miért nem gyözödik meg a doki róla?

Figyelt kérdés

Kb év eleje óta tapasztalok vizelet csepegést.

Vettem is egy magzatviz szivárgás jelzö betétet,ami szivárgást jelzett.

Az ügyeleten épnek látták a burkot igy haza engedtek.

Ma a dokim azt mondta hogy kicsivel kevesebb a magzatviz.Kérdezte nem e éreztem csepegést stb. Mondtam hogy de igen,és vizeletnek gondoltam.

Nagyából itt leis tudta a témát.

Vannak kisebb görcseim,azért mentem ma.Szedek magnerotot,és pihenek.

A külső méh száj 1 újjnyira nyitva van.

Jól érzem hogy nem elég alapos a dokim?


2015. jan. 21. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha kicsit kevesebb de még az értéken belül van a mennyiség, akkor nem foglalkoznak vele.

De te is megtudhatod, hogy mennyire szivárog. Ha csak néha néha nedvesetsz át akár órákig is száraz vagy akkor nem gond. Ha viszont egy órán belül pl egy zsepit eláztatsz akkor már szivárog.

2015. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Vettem is egy magzatviz szivárgás jelzö betétet,ami szivárgást jelzett."



"Kérdezte nem e éreztem csepegést stb. Mondtam hogy de igen,és vizeletnek gondoltam. "



Tehát jól értem, hogy nem mondtad a dokidnak, hogy elszíneződött a betét?

2015. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, a betét jelezte hogy magzatvíz, te meg azt mondtad a dokinak, hogy vizelet???
2015. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor azonnal ügyeletre mentem ahol ép burok láttán,meggyőztek hogy nem magzatviz.Ezért tudtam be vizeletnek.

Na de mostmár kezdek elbizonytalanodni.A görcsök is megilyesztenek még csak 28-hetes vagyok :(

2015. jan. 21. 13:38
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

2es vagyok. Tehát akkor válaszolok a kérdésedre.


Nem a dokid nem alapos, hanem te vagy rohadtul felelőtlen...

2015. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A burokból hogyan állapították meg, hogy nem magzatvíz??

Egyébként hacsak szivárog, de van még elég víz, akkor az önmagában nem baj, hiszen a szervezeted közben folyamatosan újratermeli a magzatvizet.

A gond ott van, ha már olyan kevés a víz, hogy a baba kényszertartást vesz fel, vagy ha annyira szivárog a víz, hogy fertőzésveszély áll fent. (Erre rámehetsz te is.)


Nálam 24 hetesen volt ugyanez, de ott egyértelműen magzatvíz volt, és meg is kellett szülnöm.

2015. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5-nek igaza van:


1. Csepegést észlelsz

2. A betét is szivárgást jelez

3. Kevesebb a magzatvíz

4. A doki is rákérdez, hogy van-e csepegés,


és te annyiban hagyod a dolgot???

2015. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismét 2es vagyok. Ne haragudj de annyira felhúztam magam. Én szépen kérlek, még így ismeretlenül is hogy még ma menj vissza a dokihoz és mond el neki. Nagyon nagyon csúnya vége lehet ha nem teszel semmit. Remélem minden rendben lesz.
2015. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az ügyeleten azt mondták hogy gyakran tévednek ezek a betétek.

A kezelő dokim tud róla hogy valami szivárog. Mondtam neki hogy én nem tudom megkülönböztetni a vizeletet a magzatviztől.

Annyit mindott hogy ha erősödnek a görcsim akkor menjek az ügyeletre.

És hozzá tette hogy 2 beteg idelyét vettem most el.

Nekem mára nem volt időpontom hozzá.

Nem kellene ellenörizni valamikor hogy tovább nyilik a méhszáj? Azt sem mondta mikor menjek vissza. Én meg olyan zavart vagyok az ijedségtől.

Sajnos nincs pénzem fogadott dokira.

2015. jan. 21. 16:15
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerintetek ügyelet?

Ha kevesebb a magzatviz akkor kikell(ett ) folynia?

Köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 21. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!