Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatviz lehet? Ugye nem? 22hkm

Magzatviz lehet? Ugye nem? 22hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy hete tapasztalom hogy bovebb nagyobb mennyisegu folyasom van.

Feher szinu, de kozben vizes is.

Van amikor ulok..vagy fekszem es olyan erzesem van mintha egy pici vizelet becsurogna, de nem latszik a bugyin csak a feher folyas ami vizes kicsit.

Viszont reggel mikor felebredek akkor csont szaraz a fehernemum..utana indul el a folyas..es egesz nap tapasztalom.

Ha magzatviz lenne az meddig folydogalna? Ejjel is folyna? Milyen nyomot hagy a fehernemun a szivargas? Nekem csak kisebb foltok van hogy cseppek vannak..mint altalaban pisiles utan..mintha nem urulne ki rendesen a holyag.Ami kicsit tobb az a feher folyas.

Akinek volt ebben tapasztalata kerem irjon!!

Nagyon koszonom!!



2014. szept. 27. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet kapni indikatoros betetet, de egyszerubb lenne felhivni az orvosodat.
2014. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugi csak folyás!
2014. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Valóban ez csak hüvelyi folyás!

Terhesség alatt több szokott lenni mint úgy általában. Bár nem minden nőnél..

Nekem is hasonló mint neked!

2014. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szivárgott, de a 40. héten.

Mindenképp mutasd meg orvosnak minél hamarabb! Sajnos nem tudlak megnyugtatni. Esetleg annyi, hogy lehet kapni betétet, ami kimutatja.

Ha tényleg vizes állagú, akkor van rá esély sajnos, de mondom, ezt dokinak mindenképp látnia kell!

Minden jót Nektek!

2014. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mindenkepp megyek dokihoz!

Ilyen betetet honnan tudnak szerezni?

Arulnak meg mai napig olyat?

Remelem tenyleg csak folyas, mert nem azik el a bugyim..csak a feher van raszaradva, kozbe olyan nedvesnek tunik. Ja es ha hozzaerek a feher ragad.

Felek!

Azert koszu mindenkinek!!

2014. szept. 27. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:
ettől szenvedek kb a 18. hét óta.. csakhogy hol folyik, hol nem. de nem magzatvíz, csak sooook vizes folyás. De vannak napok, amikor meg mégsem folyik annyira... mindenesetre minden reggel ahogy felkelek oda kell tennem egy zsepit. amúgy nekem nem magzatvíz, bár sokszor megijedtem az elején.
2014. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Koszonom a nyugtato valaszod!

Remelem en is csak ilyen cipoben vagyok!!

Egy hete hagytam abba a huvelykrem hasznalatat..gondoltam esetleg arra is.

Kb azota tart.

Elotte csak suru feher folyasom volt, azert irta fel a doki a huvelykremet..de attol meg higabb is tobb lett..nem elmult.

2014. szept. 27. 15:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is volt vizes folyasom a 18.heten, kiderult rola, hogy gomba..nem gondoltam volna. Viszont van a gyogyszertarban ilyen betet 3dbos. És vagy 3000 Ft úgy emlékszem. Én is megkerdeztem gondoltam veszek mert így a 3 trimeszter barmi lehet. Gondold át. :)

28hkm

2014. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy veszitek a bátorságot hogy azt mondjátok minden oké csak folyás???

Nem , ezzel orvoshoz kell menni.

Az indikátoros betét jó dolog de most úgy sem tudsz leakasztani azonnal.

2014. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, mint nálad, az elején féltem, aztán az orvos megnyugtatott, hogy csak ennyire bő lett a folyásom. Szóval ne parázz rá a dologra, valószínűleg semmi baj sincs, de azért menj el az orvoshoz erről megbizonyosodni. Inkább menj többször hiába, mint egyszer ne menj, mikor baj van.
2014. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!