Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik megszultek, nem...

Kismamik akik megszultek, nem feltetek a nemi elettol? Es baba mellett nem furcsa szeretkezni?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos 2013ban volt egy vetelesem,2het verzes volt kb,aztan egybol probalkozni is kezdtunk..mit ne mondjak kisse erzekeny volt az alhasam mindenem.

Igy most tuti megvarjuk a szules utani pihenoidot,de sajnos a rosszulletek es a veteles vegett sem bujtunk ossze miota terhes vagyok,ezert is erdekelne hogy baba mellett hogy lehet majd megoldani stb..29hkm



2015. jan. 22. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor még pici volt a babánk napközben is össze tudtunk bújni mikor aludt, aztán amikor nagyobb lett és kevesebb volt a napközbeni alvás igénye onnantól már csak esténként bújtunk össze amikor már szintén aludt.

Külön szobája van tehát nem zavartuk, az anyai fülem pedig olyannyira kiélesedett a legkisebb pisszenésére is, hogy észrevettem volna ha felébred, de szerencsére jó alvó, ilyen gondunk soha nem volt.

2015. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit tartottam tőle, de nem volt vészes.

A fiunk első perctől külön szobában alszik, ráadásul mindig is nagy alvó volt, úgyhogy ugyanúgy oldottuk meg, mint a baba előtt. A hálóban főleg.

2015. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én őszintén megmondom azért elgondolkozok milessz ezzel a dologgal:D,mert semmi nemlessz olyan mint régen..dehát nemis azért szerettünk volna babát:)

viszont nálunk egyszobába lessz velünk,majd nagyobb korától szeretnénk külön tenni 3-4évesen..De eztis azért mert vesztettem már el babát:( és háth mindenre szeretnék figyelni..Meghát a fájdalomtól is félek kicsit mert most9hónap no szex és még utána a gyógyulási fázis..kitudja hogy szülök..úgyhogy ettől is tartok majd milyen lessz

2015. jan. 22. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
En tartottam tole, de jobb a szexualis eletunk mint volt. Estere korlatozodik es nem annyira spontan, de en jobban kivanom a parom. A hat het nem a vilag, annyit kibirtok a szules.utan, sztem akkor minden mas fog jarni a fejedben a szexen kivul:-).
2015. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk jobb lenne a külön szoba, mert még a gyerekpszichológusok is azt mondják, hogy a legtöbbször a szülők észre sem veszik, hogy a gyerek nem alszik teljesen és úgy történik meg az együttlét. Ezt a gyerek nem tudja fejben helyretenni, bírkózásnak fogja fel és agresszív lehet a viselkedése tőle. Ha van rá lehetőségetek gondoljátok át a külön szoba dolgot.
2015. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!