Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog Debrecenben szülni?...

Ki fog Debrecenben szülni? Mikorra vagytok kiírva? Hol és kinél fogtok szülni? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek, szívesen beszélgetnék debreceni kismamikkal.
2015. jan. 22. 21:05
 1/2 anonim válasza:
Szia!Augusztus 3-ra vagyok kiírva,ő lesz a harmadik gyerkőc.Már nagyon várjuk.Kenézy kórházban fogok szülni.(Hajdúszoboszlón élek)Fogadott orvosom nincs.A három terhességemből ,eddig ezzel van a legtöbb bajom ,lehet azért mert öregszem :)14 hetes vagyok ,de még folyamatosan hányok,zsibbad a kezem ...Remélem ,ha érezni fogom a picit mocorogni ,elmúlik minden bajom egy csapásra:):)
2015. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az első válaszoló vagyok :) Ezek szerint ilyen sokan fogunk Debrecenben szülni :) :) :)
2015. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!