Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. hétben még bevállalhatok...

29. hétben még bevállalhatok egy 7 órás utat? Mert elég rémisztö dolgokat olvastam a neten, hogy mi minden történhet.

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha amúgy minden rendben, miért ne? Én a 36. hétben még a tengerentúlra repültem...

Mi baj lehetne?

2015. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én bevállaltam volna, mert problémamentes volt a terhességem és a munkahelyemen ennél jóval többet ültem. Max gyakrabban állnék meg, hogy ki tudjak nyújtózkodni.
2015. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is bevállaltam, illetve még metszettem szülés előtt két héttel kb. 3 órás útra a kórháztól. De ez a 36. héten volt, a 29. hétre már nem emléksze, de tuti utaztam is akkor is.

A repülőzésnél vannak szabályok terhességi kor után, orvosi vizsgálatokhoz kötik, de ezt nem jártam végig, de pl. ismerősöm 24-25 hetesen Ausztráliába repült egy hónapra.

2015. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en utaztam! elsonek uzenem, hogy 36 hetesen egyik europai legitarsasag sem enged repulni, tengerentuliak altalaban a 32. hettol nem engedik! hogy csinaltad? kulon engedelyed volt? erdekel tenyleg!
2015. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, én nem repülővel utaztam, (autóval és vonattal), azt írtam, hogy utaztam hosszabb úton még 36 hetesen is.


Ismerősöm utazott kb.30. héten ausztráliából haza.

2015. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-nek: 18 éve volt, márciusban lesz nagykorú a legnagyobb fiam :-). Egyébként voltak mindenféle papírjaim az orvostól, angolul persze. Amúgy meg nem látszott rajtam, mindenki félidősnek gondolt a látszat alapján.
2015. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
koszi! 18 ev alatt valoban sokat valtozott... en sokat repulok es autoval is rengeteget utazok. most vagyok 27 hetes, ezzel a pocakkal mar 10x utaztam repulon es meg szeretnek is! ezert kerdeztem :-)
2015. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!