Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj az ha a Gravida vitamint...

Baj az ha a Gravida vitamint másnaponta szedem csak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. (Hacsak nem azért teszed ezt, mert azt hiszed, ettől lesz nagy a gyereked. Akkor van gond, mert információ hiányban szenvedsz. Amúgy nincs.)
2015. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleinte én is csak úgy szedtem, aztán az orvosom azt mondta mivel nagyon jó a vérképem, egyedül vasvolt kevés, szerinte el is hagyhatom, csak vasat kellett szednem, végig jó volt minden eredményem és egy tökéletesen egészséges és gyönyörű kislányom született. Szóval ha megfelelő mennyiségű vitamin jut be mellette a szervezetedbe, akkor szerintem elég így is :)
2015. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem érdemesebb minden nap, mert úgy van a vitamin adag belerakva hogy naponta kelljen szedni. nem tudom miért akarod kétnaponta, de jobban jársz ha naponta szeded, vagy egy nap gravida második nap folsav mert végülis a folsav a lényeg, de a többi sem baj ha van :)
2015. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad,hogy miért szeded két naponta. Babát akarsz vagy már terhes vagy? Én az első trimeszterben minden nap szedem és majd a másodiktól csak két naponta. Illetve attól függ milyen lesz majd a vérképem.
2015. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!