Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek még szóba jöhet...

Szerintetek még szóba jöhet terhesség?

Figyelt kérdés
December 1.én volt meg utoljára a menstruációm. Általában elég hosszú kb. 35 napos ciklusaim vannak átlagosan. Volt már ,hogy 47. napra jött meg.(előtte voltam orvosnál,hogy nincs e valami bajom ,hogy ennyit késik de nem volt). Január 13.án csináltam egy tesztet ami hibás volt ezért nem foglalkoztam vele utánna 16.-án elmentem orvoshoz aki nem is csinált ultrahangot hanem csak egy vizelet tesztet amin ráírta a lapra ,hogy negatív. Menstruációnak azóta hulla szaga sincs. Viszont a hasamba azóta érzek fura szúrkálásokat és görcsöléseket (mintha meg akarna jönni) mióta már meg kelett volna jönnie (szóval kb. 3-3,5 hete) de mégse jön. Szerintetek szóba jöhet még terhesség? Volt valaki így?? Szerintetek menjek vissza egy normális orvoshoz aki csinál ultrahangot? valaki írjon ,volt e így.

2015. jan. 25. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj jövő héten!
2015. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat igen csak félek a csalodastol.Am volt igy valaki mint en , es terhes volt ? Vahgy ha nem terhes akk. Mivolt a baj miert nem jott meg?
2015. jan. 25. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha teszt negatív, ultrahanggal semmit nem fognak látni.

A kimaradozó menstruacionak nagyon sok oka lehet, leggyakrabban hormonprobléma, anyagcsere zavar, petekilökődés helyett cisztásodás (nem mindig hormonális), peteérés hiánya ez vagy az miatt stb.

Általában akkor foglalkoznak vele, ha meddőség is kérdés. Tehát ha egy éve legalább nem estél teherbe aktív próbálkozás mellett.

A teszt az első lépés, ha babát szeretnél hogy megtudd, azért késik-e (ha egyáltalán késik a rendszertelen ciklushoz képest).

2015. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól írták, az orvos jól járt el. Ha a teszt, amit végzett, nem mutatott ki HCG-t, akkor nem vagy terhes, az ultrahang sem mutatna semmit. Elmehetsz másik orvoshoz is, de ő se fog tudni többet mondani. Inkább azt kéne kivizsgálni alaposan, miért ilyen összevissza a ciklusod. Valami oka biztosan van, és lehet, hogy ez az oka annak is, hogy nem jön a baba.
2015. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen csak én ugy mentem orvoshoz h késik és alhasi fajdalmaim vannak .Akkor csinalni kelett volna szerintem h pl nincs e cisztám. M1 jovoheten tesztelek egyet hatha..(tegnap azt almodtam h pozitivat teszteltem :) )
2015. jan. 25. 20:33
 6/7 A kérdező kommentje:
addigis ha valaki volt igy akkor lécci irjon :) egy kis remeny jol jon addig :)
2015. jan. 25. 20:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Negatív. Szerintetek akkor miért van ez ?:(
2015. jan. 26. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!