Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetesen hasfeszules/kemenyed...

23hetesen hasfeszules/kemenyedes normalis?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen ilyen tájban már normális,csak arra figyelj,hogy mensi szerű görcsök ne legyenek mellé meg derékfájdalom,mert az már jóslófájás,amiből könnyen baj lehet,ilyenkor vegyél be magnéziumot és pihenj le!!Meg amikor sima keményedésed van akkor is.


33+2 hkm

2015. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szokott lenni gorcs+derekfajas..az orvosom 32hetesen hivat vissza!
2015. jan. 25. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj,hogy csak akkorra hívott vissza.Tehát akkor neked már jóslóid vannak..szedj naponta legalább 3X1 magnéziumot,én magnerotot szedek mert abban 500mg/tabletta magnézium van,vagy szükség esetén ha még ennek ellenére is fennáll a jóslózás akkor vehetsz be napi 3x2 szemet is!!És sok-sok pihenés.Engem anno az első terhességemnél a doki a házas élettől is eltiltott mert én is jóslóztam már a 22. héttől.
2015. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!