Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 és fél hetes terhesen barna...

7 és fél hetes terhesen barna folyásom lett ma. Vajon lett baja a babának?

Figyelt kérdés
Olyan sírógörcs van rajtam. Félek. nem akarom elvesziteni.
2007. okt. 29. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy baja lett, pihenj sokat. nagyon fontos. előfordul az ilyen. nyugodj meg, ha ideges vagy csak rontassz a helyzeten. holnap elmész az orvoshoz, megvizsgál és megnyugszol. ha fájdalmad van vagy véres lesz a folyás, menj orvoshoz azonnal.


ne sírj, szegénykém jól meg vagy ijedve.

2007. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

szia,


Mindenképpen nyugodj meg. Nekem a 6. héten volt és nem barna folyás, hanem vérzés. Egy hematóma volt a bűnös.

Nem lesz semmi baj, csak pihenj, feküdj, szolgáltasd ki magad, úgysem lesz rá több alkalmad. Ha vérzés, vagy görcs jelentkezik, azonnal hívd az orvosod és irány a kórház, hogy ellenőrizzék a babát. De holnaőp mindenképp keresd meg a dokidat. Szorítok. Egy 2 hónapos kicsilány anyukája.

2007. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodj meg,mert a barna folyás az lehet annak a kis jele is,hogy ha nem lennél terhes,akkor most menzeszelnél. Próbálj megnyugodni és azért a biztonság kedvéért menj el az orvosodhoz!
2007. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém ne félj a mult héten énvelem is ez a pánik jött rám már álmomban is sírtam annyira meg voltam ilyedve véreztem is de másnapra már elmúlt, ugyan a barna folyás még tartott kb. 2 napig. Holnap megyek kontrolra amint befelyeztem megírom hogy mi okozhajta a barnás folyás addig is pihenj sokat csak fekudj és minden ok lesz. Niki
2007. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!