Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy kis barna folyasom van...

Ha egy kis barna folyasom van kis darabokkal az bajt jelent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha babát vársz,igen,lehet vetélés jele is.azonnal menj orvoshoz!
2011. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
vagy nem attól van hogy a párommal együtt voltunk?
2011. júl. 31. 10:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
figyelj,én inkább feleslegesen is de elmennék orvoshoz.ő biztosat tud mondani,meg tud vizsgálni,tud felírni gyógyszert,ha szükséges.de ez csak az én véleményem.
2011. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy most indulj az ugyeletre.Jobb feleslegesen menni, mint ha kesobb tudtal volna segiteni, de elmulasztottad.Barmilyen barnazas vagy verzes tehesseg alatt nagy gond.
2011. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szia! én 10+1 hetes kismama vagyok én nekem ez a bajom meg a hasam fáj, voltam orvosnál a has fájásom azért van mert tágul a méhem, a barnás folyásra meg azt mondta nincs semmi baj addig míg nem vérzek, meg a picivel is minden rendben. de ahogy más is irta lehet attól baj inkább menj orvoshoz!
2011. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány hetes terhes vagy? A barnázás sosem jelent jót a terhesség ideje alatt és azt mondom, amit már az előbbiek is ecseteltek, hogy mihamarabb fordulj orvoshoz. Reméljük semmi komoly, de azért nem szabad annyiban hagyni. Kívánom a legjobbakat és írd majd meg kérlek, hogy mi volt a dokinál! Üdv

2011. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A doki azt mondja h mar 6 hetesnek kene lennie de nem lat semmit az ultrahangon. Es voltak pozitiv tesztjeim es az orvos laborbol is megallapitotta a terhesseget.
2011. júl. 31. 12:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg az elobb kiirtam h "ez mit jelent" kerdest, ezt irta a doki a papiromra.
2011. júl. 31. 12:24
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

én pont így jártam 6 hetes voltam, pozitv volt a tesztem, de az uh-n nem láttak semmit, barnáztam és két nap múlva meg is jött. Azt mondta a doki, hogy valószinűleg terhesség volt, de hamar felszívódott.

2011. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
most már vér jön belőlem de darabos. Soha nem lesz kisbabám:(
2011. júl. 31. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!