Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti ultrahangon mi...

12. heti ultrahangon mi látszódik már? Méhlepény tapadási helye, neme esetleg tipp szinten akár?

Figyelt kérdés
Ma voltam a kötelező uh-n a kórházban, de bennük nem bíztam (jól tettem, mert 1 perc alatt megnézte az orvos...) ígí pénteken megyünk az Istenhegyi útra kombinált tesztre. Itt a kórházban nem mertem kérdezni sem, érdekelt volna hogy hol tapadt meg, lehet-e már tippelni a nemére, de levakkantott a kérdésemre az orvos hogy ilyenkor nem látszik még hogy hol, merre tapadt meg. Tényleg nem látszik még ilyenkor a neme meg a tapadás helye? Vagy csak lerázott? Nem volt kedvem kérdezni sem többet, pedig jó lett volna megtudni hoyg jó helyen tapadt-e meg, és nem a méhszájon. Nektek látszott már mondjuk Istenhegyi úton vagy ahol mondjuk nem így darálják az embereket?
2015. jan. 27. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
mi majd fél órát voltunk a 12 hetes uhn. igaz magán helyen. megnézték a köldözsinor ereit az orrcsont meg ilyesmiket, a lepény helyét.a szívét a szerveit. van ahol mondanak nemet van ahol nem. nekünk elsőnél azt mondták fiú fiú is lett, másodiknál nem mondtak semmit!
2015. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Róbert Kórházban voltam, kb 30 perc volt ott is a vizsgálat, mindent megnéztek, méhlepényt is, sőt, a nemét is sikerült eltalálni - fiúnak látták már akkor is.
2015. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első babámmal az Istenhegyin voltam, és 80%-ra tippelte, hogy lány. Az is lett. Szerintem tök profik ott. DR. Lindtner Balázs volt, aki vizsgált, és nagyon kedves, alapos volt.

Második babámat máshol szülöm, így nem jutottunk el vele az Istenhegyire, úgyhogy simán egy kórházban volt a 12 hetes genetikai uh, és ott nem mondtak semmit.

Így 15 hetesen elmentünk 4D-re, ott már simán megmondták.

2015. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Lintner mondta 95%-ra , hogy kislány :))Az is letz. A kepény tapadást szintén Lintner mondta meg s 18.héten.
2015. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem Istenhegyin voltunk, hanem a Margitban 4d-n, de 90%-ra azt mondták fiú, és ilyen képek készültek:

[link]



Igazuk lett :)))

2015. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megnézték a baba méreteit, szívét már hamarabb, nemét és arcát nem láttuk úgy feküdt. Tarkóredőt nézett, méhlepényt, magzatvizet vizsgált.
2015. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10-11. héten kórházban voltam, ott már mondták, hogy hátsó fali a lepény. A nemére viszont csak a 18. heti ultrahangon kaptunk tippet.
2015. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia. UH-os orvos mellett vagyok adminisztrátor. Ha még inkább 11. hét akárhány napos vagy előfordulhat, hogy valóban nem látta (bár ha gyorsan végzett és bunkó volt akkor az is lehet, hogy látta). Illetve ilyenkor még ha látják akkor sem mindig mondják, mert a lepény úgy helyezkedik el, hogy jobb vagy bal oldalon van, vagy nem alakult ki a "végleges" helye (kicsit vándorol, elhúzódik a méhszájtól ahogy nő a babával együtt a méhed. A neme pedig attól függően látszik, hogy hogyan fekszik.

Amúgy a gépek között is rettenet nagy különbségek vannak. Az Istenhegyin valószínű nem 15 éves homályos képűvel vizsgálnak majd.

2015. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 hete voltam az Istenhegyin akkor 13 hetes voltam mindent lemértek. nagyon alaposak voltak. bár a kérdésre hogy fiú vagy lány sajnos nem tudtak válaszolni.... közel 20 percet voltunk bent.
2015. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!