Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes hogy 37. hetesen...

Természetes hogy 37. hetesen fájdalmas lenne a baba mozgása?

Figyelt kérdés
Este lefekvés után ahogy mozgott utána fájt a hasam alja illetve a hüvelyembe nyilalt,mintha ott mocorogna,nagyon kellemetlen szinte már fájdalmas volt.Délután voltam a dokimnál és mindent rendben talált,3100grammra becsülte a súlyát. (első baba)
2015. jan. 27. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tesómnak a hugyhólyagját nyomta, azt hitte bepisil, mire kiért már nem kellett


nekem meg olyan volt, mintha a rekeszizmomba is bele akarna nyújtózni a lábával, akkor lett jobb, amikor beilleszkedett a medencébe


szóval természetes lehet igen

2015. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon kellemetlen, amit produkál :)

A hüvelyem, szeméremcsontom felé belehasít a fájdalom, ilyenkor úgy érezem, tágulok. Máskor a bordámnak támasztja a lábát, vagy épp oldalt nyomja ki tán a sarkát :P 36+5 hkm

2015. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó hetekben sokszor nagyon rosszul moccant a babám, szinte fájdalmasan.

Vele is minden rendben volt amúgy, tehát nem okozott gondot se nála, se nálam, hogy néha fájdalmasan mozgott. Csak hát elég kellemetlen volt, ki kellett bírni. "Csak" pár hét.

Kitartás!

2015. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon kellemetlen néha.Általában csak feszeleg,ez még viselhető,de van,amikor nagyon beindul.Akár fél órán keresztül is,olyan hevesen rugdalózik,hogy szinte mindenem fáj és nagyon elfáradok benne.Panaszkodtam is a férjemnek,erre ő azt mondja:biztos a te vérmérsékletedet örökölte... :) Mondom,nagyon vicces.

36+6 hetes vagyok

2015. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok ezzel egyedül :)

Hallottam hogy kellemetlen tud lenni,de ennyire....

Őszintén megmondom hogy nem bánnám ha lassan kibújna mert ez már nem az a része a terhességnek amikor "élvezi" az ember :)

Kitartást és könnyű szülést mindenkinek :)

2015. jan. 27. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

36+2 hetes vagyok. Nekem is fájdalmas néha, amiket művel. :) Szintén van, hogy a hüvelyemben szúr, illetve oda sugárzik ki gondolom én. :) Szintén első baba.

2015. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a terhességem utolsó pár hetében esténként a kanapét támasztottam állva a kezemmel és közben sírtam. Órákig. Annyira fájt, ahogy mocorgott, rugdosódott. Pedig elég magas a fájdalomküszöböm, a szülést is úgy éltem meg, hogy tök jó volt, alig fájt. De ez, ahogy a hólyagomat meg a belső szerveimet rugdosta, ez valami borzalmas volt. Szóval normális és tartsál ki! :) Már nincs sok. :)
2015. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!