Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok. Néha...

Eniiii kérdése:

22 hetes kismama vagyok. Néha háton fekve kipuklisodik a hasam valamelyik oldala, nem is kicsit. Ilyankor a baba nyomja ki magát, vagy mi lehet az? Miért csinálja ezt, ez természetes vagy valami baja van?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy van baja! Ez teljesen normális dolog, a baba nyomja ki magát.

Lesz ez még durvább is! :)))

2014. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Elsö baba és elég furcsa látvány ilyenkor, nagyon furcsa :)
2014. márc. 25. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez a baba lesz.:)

Nálunk is volt ilyen. Nekem nagyon száraz volt a bőröm terhesség alatt és kentem a hasam is, jobban mondva a férjem és ezt mikor már igen csak idős terhes voltam, 30. hét felett, imádta a fiúnk. Szabályosan odatartotta magát a férjem keze irányába. Teljesen kinyomta magát oda és ki lehet tapintani most vagy a hátát, vagy a fenekét, ezt nem tudtuk mi sem, hogy éppen mijét nyomta oda ki.:)

2014. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után nem lesz jó a háton fekvés, nem is ajánlják. Nyom a baba+méh egy fő artériát, a baba nem kap elég oxigént (azt hiszem oxigént), te is rosszul leszel, szédülés, stb. Én ennek ellenére majdnem minden éjjel hanyatt aludtam (megfordultam álmomban.) védőnő mondta, ha a babának rossz lesz jelezni fogja. 1-2 hete tényleg így van, ahogy háton fekszem, azonnal szédülök, hànyingerem lesz, babó is rugdos, máshogy mint szokott. De ez kb 34 héttől van nálam.
2014. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abszolút a baba! Ahogy nő és erősödik, annál jobban fog ez látszódni!

Elsőre nekem is nagyon fura volt, most már kifejezetten viccesnek tartom. Szabályosan lehet látni, hogy hol "mászkál", sőt, mások is észreveszik néha.


Ha baja van, azt is jelzi mocorgással, rugdosással. Pl. nálam nem mindig szereti, ha oldalt fekszem, akkor addig bökdös, amíg meg nem fordulok.


35hkm

2014. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokszor aggódom hogy én élvezkedem mikor mozog, és lehet h ö azért teszi mert épp nem jó neki...De mindenki nyugtat hogy annak örüljek minél jobban mozog :)
2014. márc. 26. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!