Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel vehetem rá a babáimat,...

LN09 kérdése:

Mivel vehetem rá a babáimat, hogy megmutassák végre magukat Uh-on? Milyen praktikák vannak, hogy úgy forduljanak, hogy a doki végre lássa? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Pl. hallottam, hogy valaki csokit evett, és attól mozgékonyak lettek. Ez sajnos legutóbb nem vált be.
2010. febr. 8. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez de aranyos kérdés! :)


szerintem semmivel, de kérd meg rá őket, hátha halgatnak anyucira. :)

a doki ilyenkor szokta mondani, hogy forduljunk oldalra, hátha ilyenkor a baba is másképp helyezkedik, de nem sok eetben válik be.

2010. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*hallgat :)
2010. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fotucsok ***** válasza:
100%
Hát igen :) Én uh előtt mindig ettem (a bélmozgás felébresztheti), és ittam egy kis colát. Ettől a baba általában mozgékonyabb lesz. De persze mindig mondtam is neki, hogy majd ügyesen forduljon :)
2010. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jól van na :) Tudom, hogy buta kérdés, de pont itt olvastam egy kismami csokit evett és akkor látszott neki.


A cola nem rossz ötlet, bár a szénsavasat nem bírom, de csokit holnap is eszek, hátha a múltkori nem ízlett nekik :)

2010. febr. 8. 22:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én babám ilyen szempontból nagy franc:) Ettem csokit, ittam kólát, sétáltam a vizsgálatok előtt fel-alá és mozgott is rendesen a drágám, de mindig összezárta a lábát és volt amikor fel is húzta. 19 hetesek vagyunk, kíváncsi vagyok mikor érzi úgy, hogy most már ideje megmutatni anyának ki lakozik bent:) Én már nagyon várom:)
2010. febr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a legutóbbi UH előtt 15 perccel ittam egy cappuccinot, és az segített :)

De a csokiról és coláról is hallottam már.

2010. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem reggel csokit enni :)

Egész reggel huncutkodtak, majd bepisiltem annyira fötörtek :) De megmutatták magukat :)))))


KISLÁNYOK!!! Eddig :)

2010. febr. 9. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és szívből gratulálok a kislányokhoz! :)
2010. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük :)

Remélem azok is maradnak. Ma megyünk ruhákat venni :))))

2010. febr. 13. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!