Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az apuka kint várakozik a...

Ha az apuka kint várakozik a szülésnél akkor mikor megszületik a baba megmutassák neki vagy behozzák hozzám? És hallja-e a kiabálást mikor szülök?

Figyelt kérdés
és bent vagy kint mutatják meg a babát?
2008. nov. 10. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Ez kórházfüggő. Nálunk csak elszaladnak a babákkal, és 5 napig csak üvegen keresztül láthatják. Ezért kell bemenni az apukáknak is...

Amúgy meg miért kiabálnál? Annyira nem fáj, hogy kiabálni kelljen, és tapasztalatból mondom, rohadtul zavaró tud lenni a többi kismamának.

2008. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
engem pl a fajdalom megnemitott teljesen! a nyomasnal adtam ki hangot de az is ilyen nyoszorges szeru volt meg hangos sem volt !
2008. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Ez a kiabálás dolog egy ismerősöm véleménye szerint intelligencia kérdése is. Egy magára vmit adó, szerényebb, tanultabb nő nem fog ott üvöltözni, igyekszik "moderálni magát", amennyire a helyzet engedi. Én ezzel egyetértek.

Az apuka akár benn is lehet a szüléskor, ezt ti döntitek el, de természetesen behívják és megmutaTJák neki a picit.

2008. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

szia!


Elöször is ha szülés közben kiabálsz,akkor arra megy el az energiád és a levegőd.hosszabb lesz a kitolás,ami sem neked,sem a kisbabának nem tesz jót. Kitoláskor ugyis nagy levegőt veszel,becsukud a szemed és tiszta erődből nyomsz, nem fogsz a kiabálásra koncentrálni,meg energiád se lesz rá.

Babát szerintem kórháza válogatja memutatják-e az apukának,de ha lehetőséged van rá,és apuka is akarja,legyetek együtt vajúdás,szülés alatt.

gyors és könnyű szülést neked!

2008. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Szia. A kórházban ahol én szültem (Salgótarján) a szülőszoba ajtaja előtt várakozott a férjem, mert nem akartam, hogy a kitolásnál benn maradjon. Csak egy függönyt húztak be, úgyhogy hallott a nyögéseimet. Amikor megszületett a baba nekem megmutatták, neki meg akkor amikor kivitték megfürdetni és oda mehetett ő is. Szülés után még 2 órán keresztül a szülőszobán voltunk hármasban. De később már csak üvegen keresztül nézegethette.

Üdv, 3,5 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Ez a legnagyobb kitolás egy apukával, amikor az anya nem hagyja, hogy bent legyen. Az ő gyereke is, és teljesen természetes, ha szeretné látni, ahogy megszületik. Vétek ebből kizárni.
2008. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Hát szerintem, csak az menjen be, aki ezt úgy gondolja, hogy fel is tudja dolgozni! Nem olyan egyszeru és bár ritkán, de elôfordulhat, hogy tônkremegy a kapcsolat, házasság...Ettôl persze még az apuka dônthet, úgy hogy tényleg bennt szeretne lenni, csak legyen is tisztában azzal, hogy ennek bizony lehetnek kôvetkezményei.Ez inkább a megkímélést jelenti, mint a megfosztást....
2008. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Unokatestvérem most szült és a férje azt mondta, hogy semmi pénzért nem hagyta volna ki. Mikor meglett a baba, a meglett férfiember elsírta magát az örömtől. Persze ez 2 fél megegyezése de ha be akar menni szerintem ne hagyd ki belőle és akkor már nem is kérdés a kérdés :)
2008. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
na láttom aki velem együtt leírta h nem igazán kellene kiabálni,az le lett pontozva,tudod mit akkor csak kiabálj,magad dolgát nehezited meg
2008. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!