Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik nem multivitami...

Kismamák, akik nem multivitamint szedtek, hanem külön folsavat, magnéziumot stb, miből mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Fosavat napi 2x1-et,magne b6-ot 3x2 szemet.

A magnéziumból ez a maximális.

Nekem az orvos akkor emelte meg mikor a lepény a méhszájon volt,azóta már jó helyen van,de nem veszi vissza az adagot.

Érzem hogy kell is ez a mennyíség,mert keményedek.

2015. jan. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Google: kismamák vitamin szüksèglete terhessèg alatt
2015. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a magneb6-ot felejtsétek már el... a sok doki azért reklámozza meg ajánlja mert azzal a gyártóval van szerződése... most voltam pont egy olyan nőgyógyásznál aki ezt mondta. ő is a magnézium-citrátot ajánlotta, 3x1 szemet. felírják receptre is. 10 dobozt írnak egyszerre az 100 szem. receptre 1900 ft körül van anélkül 3900. sokkal jobb. szedtem a magneb6-ot napi 6-ot. 8 nap alatt elfogy az 50 szemes... és majdnem 2 ezer ft. 8 naponta 2000 kiadni rá felesleges. azért kell anpi 6 belőle mert 6 db-ban van 284 mg magnézium,ami semmi... egy átlag felnőtt minimum szükséglete 300 mg. egy terhesé sokkal több. a citrátban 1 tablettában 500 mg van. mellette szedek magnézium pezsgőtablettát napi 2-őt. meg gravidát.
2015. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!