Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudja a doki megállapíta...

Mikor tudja a doki megállapítani a baba nemét? Vagy milyen a szülés után megtudni hogy kisfiú vagy kislány? Volt már aki akkor tudta meg?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában a baba nemét már 18-19hetesen már meglehet állapítani.Ismerösőm járt úgy,hogy szülésig azt mondta az orvos,hofy fiú mikor megszült kiderült,hogy lány.Én nem szeretnék így járni. 22hetes kismama
2008. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 18. heti uh-on fius jellegűnek titulálta a doki a pocaklakómat. Azután a 24 hetesen már biztosra mondták. Bár a védőnőm így is azt mondta,várjuk meg amíg kibújik... Az öcsémék babája minden uh.-on úgy feküdt,hogy nem látták fiu vagy kislány. Aztán az utolsó uh-on azt mondta a doki,hogy szerinte kislány. Ez a "kislány" végül Milán névre hallgat... :) Kicsit meglepődtek,de persze örültek neki. :)
2008. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekunk 26 hetesen latszodott vegre hogy kislany,jol latszik a felveteleken ugyhogy remelem kislany is marad!Nem tudtam volna kivarni hogy csak a szulesnel tudjam meg..
2008. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én arra gondoltam hogy csak szülés után mondják meg hogy fiu vagy lány. Legyen meglepi :) Szerintetek ez rossz ötlet?
2008. aug. 21. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak szules utan tudod meg, az az egyetlen hatranya, hogy mindene a babónak "uniszex" lesz, nem rozsaszin vagy kek :D

de szerintem mas hatranya nincs, annal nagyobb lesz az orom utána!

2008. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 16. heti genetikai vizsgálat eredményén rajta lesz, hogy xx, vagy xy kromoszómái vannak-e. :) Feltéve persze, ha neked ilyenre menned kell.
2008. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 34 hetes pocis vagyok. A mi babánk meglepetés lesz. Szóltunk a dokinak, hogy ne mondja meg, hogy mit lát. Ez az utolsó párt hét a legizgisebb.
2008. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De jó :D :D

Kíváncsi leszek kislány vagy kisfiú lesz-e! Ha majd tudod írd meg! Van megérzésed? "anyai megérzés" Én is így tervezném, csak nem tudom kibírom-e :D

2008. aug. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!