Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek nem jott meg a menstru...

Akiknek nem jott meg a menstruacio es megtudtatok hogy terhesek vagytok, egyaltalan nem jott meg, vagy csak barnazgattatok?

Figyelt kérdés
Babat tervezunk es a tegnap ,ma nyilalt a hasam,mintha megkene jonnie, de egyelore semmi jel. maskor egybol ha fajt az nap megjott , es nekem csak az nap szokott fajni a hasam,azutan mensi alatt nem. . vajon teszteljek vagy varjak vagy 2 napot?

2015. jan. 28. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jött meg egyáltalán. Én várnék a helyedben, nehogy csalódás legyen a vége (pozi teszt és utána pár napon belül megjön pl.)
2015. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első "nem várt" teljesen kimaradt, viszont utána a következő és az azutáni hónapban volt 1-1 nap enyhe barnázás, pontosan a kimaradó menstruációk idejében.


Nagyon megijedtem tőle, de az orvos megnyugtatott, hogy előfordul ilyen. A tesztem 2-3 nappal a kimaradt menstruáció után lett pozitív.

2015. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 nappal nem várt elött már éreztem hogy megfog jönni pipa is lettem hogy megint nem sikerült. fájt a derekam a cicim. aztán 3 nap késés után már gondoltam hogy valami van.6 napig mindjárt megjön érzés. gondoltam magamban ez nem normális. teszteltem is következő reggel pozi is lett. 16hkm
2015. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyire volt enyhe a barnazas? olyan rozsaszines vagy sotetbarna?es mennyi volt kb ?
2015. jan. 28. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt pár napig sötétbarna pecsételés, és kőkemény görcseim is voltak.
2015. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kv mennyi minosegben ?sok volt vagy egy tisztasagi eleg volt ?
2015. jan. 28. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi barnázás nem volt egyik terhesség alatt sem. Nemvárt napján teszteltem mindkétszer pozitívat.
2015. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 nappal a nem várt után teszteltem, az még negatív lett - vagy csak nem vártam eleget az eredményre, ezt azóta sem tudom. Egy héttel később teszteltem, annyira negatívat vártam, hogy kint felejtettem a tesztet és egy fél órára kiültem beszélgetni a kollégámmal az udvarra. Mikor bementem, már egyértelmű pozitív volt.
2015. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jah, csak a lényeg maradt ki: se barnázás, se vérés egyáltalán semmi. Szerintem ez csak városi legenda, hogy sokan menstruálnak a terhesség alatt. Ez csak arra jó, hogy lehessen itt 50 kérdés naponta, hogy "megjött, de félek, hogy mégis terhes vagyok".


28hkm

2015. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!