Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok?

Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy napja késik,tegnap brutal pm-s tüneteim voltak.mára nagyrésze elmúlt.csinaltam egy tesztet hatha van már egy baba ott bent.és pozi lett :) délben csináltam.teljesen jól kivehető a 2csík.na most nekem volt egy szép nagy cisztám decemberbe ami eltűnt.aztan voltam endokrin.nal es o mondta h pcos ir gyanú van.es felek picit h ciszta miatt lett pozi.felhivtam a dokimat jövőjét szerdán kell mennnem uh ra.de folyamat ugy érzem h megfog jonni.meg néha fajdogalnak a petefeszkeim.homet mertem es 37 napok ota.szerintetek kell foglalkozni a tünetekkel?meg szeretnek nyugodni vegre h tenyleg baba es nem lesz spontán vetelesem.mit gondoltok?vki hasonlo helyzetbe?koszi

2015. jan. 27. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat 1 hét mulva menj nogyogyaszhoz hogy megallapitsa a terhesseget, es ultrahangot is csinal ott kerdezd meg, itt senki se orvos h tudjon valaszolni, vagy ha valaki ugyan ezeken átesett is minden ember szerezete mas. Nekem is 2 hetig megjon erzesem volt es gorcsoltem
2015. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, a megjön érzés teljesen normális az első hetekben, ne izgulj. A teszt pedig csak egy bizonyos fajta cisztától lehet pozitív, de attól se mindig. Nekem nyáron 4 darab (!) hatalmas, 4 és 6 centi (!) közötti petefészekcisztám volt a két petefészkemben összesen, nem lett tőle pozitív tesztem. Amúgy is hamar el tudnak ezek tűnni. Szóval nyugi, baba lesz ott :)

15+5 hkm

2015. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dejooo :') olyan boldog vagyok!!!!

Csak kisse megijedtem mert ugye rengeteg pcos ember vetél el az első hetekben.és ugye mensis tünetek jól rá tudnak ijeszteni az emberre.ma dél körül teszteltem.hnap reggel csináljak mégegyet megerősítés képpen?a doki asszisztense is nyugtatgatotteg mondta h majd lőjek el még egy tesztet jövő hét szerdáig.annyira izgulok *-*

2015. jan. 27. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!