Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Postinor esemeny utani...

A Postinor esemeny utani tablettanak milyen mellekhatasai lehetnek?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban voltunk egyutt a ferjemmel, es pont abban az idoszakban vagyok amikor teherbe eshetek. Meg korai lenne, mert csak 6 hos a lanyunk.
2010. febr. 9. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is alkalmaztam 2x3-szor ezeket.Hála csak egyszer volt mellékhatása,marha erős hányingerem volt.Meg marha drágák is.:)

Sztem max hányingered lehet tőle.

2010. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én régen kb. kétszer használtam, de nem volt semmi mellékhatása. Viszont én már úgy tudtam nem is gyártják ezt a fajtát...
2010. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Erdelyben elek, es ugy tudom, hogy itt gyartjak.

Esetleg valaki nem tudja mennyi az ara?

2010. febr. 9. 08:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem. De ha nálatok gyártják akkor keress rá interneten. Én minden betegtájékoztatót itt szoktam elolvasni illetve fel van tüntetve az ár is!
2010. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van a családunkban egy ikerpár, akik a posztinor ellenére lettek. Szépek, egészségesek, már 15 évesek.

Nagyon elavult készítmény, biztosan van korszerűbb, menj el nőgyógyászhoz (úgy is csak ő írhatja fel).

2010. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van itt is tobbfele csak en ezt ismerem.
2010. febr. 9. 08:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem tudom már mit használtam akkor ( 2 éve ) de azt tudom,hogy 2 szem volt benne,piros volt a doboza és akkor került 4000-4500-ba.
2010. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2010. febr. 9. 08:40
 9/9 A kérdező kommentje:
A Postinort mar tenyleg nem gyartjak. Most a neve Escapelle, es csak egy tabletta van benne.Budapesten gyartjak es eleg draga : atszamitva 4500 forint korul van.
2010. febr. 9. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!