Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelésem eredményei:...

Cukorterhelésem eredményei: éhgyomri: 4,34 mmol/L 120'-es :7, 03 mmol/L, mindkettő mögött "valid" kifejezés szerepel. Ez akkor jó, ugye?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az éhgyomri teljesen jó, az étkezés utáni én úgy tudom 7,8-tól magas. Nekem azt mondta az orvosom, hogy azért jó lenne ha 5,8 alatt lenne. Bár nem hiszem, hogy sikerülni fog, nekem a családom nagy része cukorbeteg.
2010. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

találtam közben egy cikket!

[link]

2010. febr. 9. 08:02
 3/7 A kérdező kommentje:

amúgy köszi a gyors választ!

:)

2010. febr. 9. 08:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Terheseknél máshol van a határ mint normál esetben, de szerintem még ennek ellenére is sok a 7 feletti terheléses cukor.Normál esetben 3.6-6.0 ig jó, terhesen meg talán pont 7-ig. De teljesen nem vagyok biztos benne.
2010. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
valid=normális érték
2010. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is 7.0 lett a terheléses cukrom.A védőnő azt mondta belefér,mert 7,9 a határ.Viszont kicsit figyeljek oda,álljak át fehér kenyérről,rozsra grahamra,sok zöldség stb.Nem kell szigorú diéta hál istennek,csak kicsit változtani.
2010. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi, már a Doki is nyugtázta, hogy rendben van!

:)

2010. febr. 9. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!