Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rögtön el halvány rózsaszín...

Ha rögtön el halvány rózsaszínesedik a teszt alsó felénél a csíknál, de nem csík jelentkezik hanem kb. a 3 x-a, és a végén nagyon halványan egy csík akkor ez feltételezhető pozitívnak?

Figyelt kérdés
Szóval lényegében az alső csík helyett, rózsaszínes vastagabb csík és egy halvány csík...
2015. jan. 29. 13:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam :) Köszi a segítséget... [link]


Igaz nem vagyok már kamasz, de 1-2 kivételével szinte mind igaz.. :)

2015. jan. 29. 14:00
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok, hogy azt az eredményt kapd, amit szeretnél. :) Ha két napja késik, akkor elvileg ki fogja mutatni a teszt. Az előző szerintem hibás volt, mert nem szabadna rózsaszín elkenődésnek maradnia... Normál esetben a két csík egyforma széles és színű, csak a kontrollcsík erősebb, mint a terhességet jelző.
2015. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Már 4. hónapja hol késik, hol előbb jön meg. Hasam is kerekded, melleim is duzzadtak, mirigyek. Szaglás erősebb, ingerlékenység..ennek már lassan 1 hónapja :) Remélem terhes vagyok, 27.-kén decemberben volt az ovulációm, együtt is voltunk. De 5 hónapja minden hóban így történt.. Most már orvos :)
2015. jan. 29. 14:11
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, az 5 hónap még semmi, orvosi értelemben sem. Nekünk 18 hónap után jött össze úgy, hogy mindketten egészségesek vagyunk (mondjuk én nem hőmérőztem, számoltam stb., csak éltük az életünket. :) ) Másnak meg első hónapban összejön. Szóval még messze nem kell idegeskedni, szerintem 5 hónap után az orvos is azt mondja, várjatok még fél-egy évet, és ha addig semmi, akkor kivizsgálás.
2015. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, egyszerűen csak nem rendszeres a ciklusod. Az, hogy négy hónapja több-kevesebb napot késik, vagy gyengébb a vérzés erőssége inkább hormongondra utal, mint terhességre.

Nem az számít, hogy mikor volt a feltételezett ovulációd (rendszertelen ciklus mellett nem is lehet pontosan kiokoskodni, legfeljebb találgatni), hanem az, hogy mikor volt az utolsó menzeszed és ahhoz képest a mostani mennyit késik.

De tegyük fel 27-én volt az ovud, ahhoz adjunk két hetet a menzeszig, annak január 10-e környékén kellett volna jelentkeznie. Ahhoz képest már több, mint két hét eltelt, szóval ha terhes lennél, annak a bizonyos csíknak le kellene ugrania a tesztről, még ha később volt a fogantatás akkor is.

Mindenképpen menj orvoshoz, mert lassan bele fogsz őrülni ebbe, ha már terhestüneteket produkálsz negatív tesztek mellett.

2015. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ezt végig sem gondoltam, hogy 27-i ovuláció óta már eltelt egy hónap... Hát a teszt mindenesetre tuti hibás volt, mert foltosnak akkor sem szabadna lennie, ha negatív!


Az előzőnek abban igaza van, hogy hormongondok lehetnek a háttérben. Viszont akkor nem azzal kell orvoshoz menni, hogy 5 hónapja nem sikerül a baba, mert akkor tuti azt mondja, próbálkozzatok még, hanem azzal, hogy kiszámíthatatlan, rendszertelen a ciklusod. Ez már nyomós ok egy kivizsgálásra, mert ennyit valóban nem szabadna ingadoznia.

2015. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

1. A teszt nem negatív lett, nem hibás volt hanem elázott.

2. Mióta próbálkozunk, azóta össze-vissza a mensesem.

3. Tisztában vagyok azzal milyen betegségeim vannak, milyenek nincsenek.

4. Lehet stressz is, 100 ok miért csúszik, miért korábban jön a menses.

5. Nem beképzelem, hanem érzem ;)

6. Remélem minden negatív feltételezésre, találgatásra választ adtam! :D

Az nem segítség ha kioktattok valakit. Ma már sajnos nagyon ritka a jó modor, a jó indulatú ember, vagy szimplán aki átérez veled és SEGÍT. Nem pedig a nagy bölcsnek hiszi magát, aki megélt 300 évet már és mindent tud.

Kössz, pussz

2015. jan. 30. 08:42
 18/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ez volt a te kérdésed is, ugye?


Egyébként nem tudom, mit vársz... elég segítséget kaptál. Azt itt senki sem tudja megmondani neked, hogy terhes vagy-e vagy sem. Ha kimaradt a menstruációd, terhestüneteket észlelsz magadon, miért nem mész el orvoshoz? Ja igen, tudom, még egy Dm-be se tudsz elmenni másik tesztet venni.

Senki sem volt veled rosszindulatú, csak egyszerűen nem azokat a válaszokat kaptad, amit hallani szeretnél. Ezért még nem kell megsértődni!

2015. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!