Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » DISCOLOR halvány pozi lett...

DISCOLOR halvány pozi lett rögtön, ma vagyok pé után 9nappal, tegnap negatív volt ez a fajta teszt. Hihetek neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Halvány poziból még bármi lehet (tapasztalat), ráadásul szerintem túl korán teszteltél. Tesztelj majd ha késik a mensid!
2011. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Off!

Én is pé után 9 nappal vagyok.:) Én még nem mertem tesztelni. Te érzel valami tüneteket? Hányinger, hányás, szédülés, vagy hasmenés??? Nálam ezek mind megvannak....

Én ma vettem lilly tesztet meg még valamit a rossmana, de még nem merek tesztelni. Félek az eredménytől...

2011. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 12. dpo-n teszteltem negát :( Majd holnap reggel meglátjuk, hátha lesz valami a teszten...
2011. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en is a9. napon teszteltem pozitivat es hacsak nem kaptal tuszorepeszto szurit felidoben (mert ennek 10 nap a kiurulesi ido es addig nem lehet hinni a tesztnek) akkor bizony terhes vagy
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!