Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hanyadik honapra jott...

Kinek hanyadik honapra jott ossze a baba? Tobbi lent

Figyelt kérdés
miert nem jott ossze hamarabb mint ahogy szerettetek volna ? mit csinaltatok abban az idoszakban mikor nem volt remenyetek mar?

2015. jan. 29. 17:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

11. hónapban jött össze mert miután abbahagytam a fog.gátlót hormon zavarom lett. Fél év után mentem el orvoshoz, rá egy hónapra már megvolt hogy mi a bajom, elkezdtem szedni a gyógyszereket, köv hónapban kaptam peteérés serkentőt és teherbe is estem.

Reménytelennek egyáltalán nem éreztem a helyzetet mert bíztam a mai orvosolásban, szóval hogy már szinte mindenre van megoldás. Inkább csak nagyon bosszantott hogy miért pont nekünk jön össze nehezen.

Azért annyit megsúgok, hogy ha tudtam volna hogy az anyaság ezzel jár (most sorolhatnám de nem fogom) akkor nem siettettem volna ennyire a dolgokat.

2015. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekunk a 6.honapban jott ossze. Tulsagosan ra voltam gorcsolve, aztan mikor vegre el tudtam engedni a gorcsos akarast, rogton osszejott :) 17 hkm
2015. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21hónap után...szerintem nagyon rágörcsöltem..azt mondják a baba tudja mikor akar jönni..általába amikor nem számítasz rá.....nálunk is így volt :)
2015. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekünk az első azonnal összejött, konkrétan eldöntöttük, hogy akkor élesben megy, és két hét múlva pozi tesztem volt. Sajnos nem maradt meg a terhesség, 9 hetesen missed ab lett a vége, műtéti befejezéssel.

Utána voltak bajaim, először nem akart peteérésem lenni, erre kaptam clostit, addigra viszont beindult magától is, így a closti nagyon túlstimulált, nagy cisztáim lettek, ami miatt nem tudtam teherbe esni, de persze ez csak 3 hónap gyógyszerezés után derült ki. Ezekkel elment 5 hónap (kettő arra, hogy nem volt peteérésem, 3 a túlstimulálás miatt), majd fény derült a cisztákra, azok egy hónapon belül felszívódtak, mikor már nem szedtem a gyógyszert. Ahogy a ciszták eltűntek, a következő ciklusban egyből összejött megint :)

Én nagyon rosszul viseltem, hogy nem jön össze, eleinte kivoltam a missed ab miatt is, és úgy éreztem, hogy csak akkor lesz jobb, ha újra terhes leszek. Aztán nem akart sikerülni, és onnantól kezdve attól rettegtem, hogy a vetéléskor végleg elromlott valami, vagy a műtétet cseszték el, és soha nem lehet gyerekem. Mikor kiderült, hogy cisztáim vannak, és amiatt nem jött össze, megkönnyebbültem, mert kaptam egy kézzelfogható okot, amit ráadásul meg is lehet oldani elég könnyen. Mikor a dokim kimondta, hogy ok, nincs ciszta, peteérés volt magától, a petefészkek normál méretűek ismét, jöhet a baba, már nagyon pozitívan álltam hozzá, hogy akkor a kövi ciklusban rágyúrunk, és biztos sikerül. Hát, már nem volt kövi ciklus :)

16 hkm

2015. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4.5 év
2015. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2. hónapban
2015. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az első baba a 3. hónapban jött össze, a második babával ez volt az első éles hónap, de megjött.

Az első tehát ha azt nézzük könnyen sikerült, egészségügyi problémám legjobb tudomásom szerint nincs, a ciklusom is visszaállt 28 naposra, peteérésem középidőben van, de a biztonság kedvéért ovu tesztet használok és igyekszem nem nagyon rágörcsölni.

2015. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kemény 6 év!
2015. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2,5 év.
2015. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
de miert nem jott ossze hamarabb?
2015. jan. 29. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!