Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák milyen dezodort...

Kismamák milyen dezodort használtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem teljesen ide tartozik a kérdés, de amiket eddig használtam azoktól rosszul vagyok. Hányingerem lesz, utána hányok... Nivea, rexona ezek nem jók. Tudtok ajánlani valami semleges illatút? Előre is köszönöm

2015. jan. 29. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A dm sajátmárkás balea nekem elviselhető, van többfajta illetev van a gyógyszertárban is olcsóbb, noname, az teljesen semleges, mondjuk nekem az nem ér semmit.
2015. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fruisse Vanilla Kiss dezodort használok
2015. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én stiftre váltottam a kritikus időszakban, én sem bírtam elviselni az addig használt dezodoromat, de sajna a többit se. A stift bevált, azt ugye csak odakenem, rá a felsőt, és akkor nem érzem.
2015. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én hintőport használtam dezodor helyett terhesség alatt, illetve most is, amíg szoptatok. Tudom, hogy nem ugyanaz a hatásfok, de ettől volt/van komfortérzetem.
2015. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :)
2015. jan. 30. 01:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Roval golyós. Tényleg nagyon-nagyon enyhe illata van, szinte semmi. Én is minden szagtól, illattól rosszul vagyok, öklendezek, hányok, akár este 10 órakor is. Ezt az egyet tudom elviselni. Évek óta ezt használom. Terhesség előtt sem bírtam az agyon illatosított tusfürdőket stb. Nagyon sokfélét kipróbáltam már és ez az egy amitől ha izzadok is nem vagyok büdös. :) Gyógyszertárban, gyógyászati segédeszközboltban lehet kapni.


[link]

2015. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok kismama, de remélem tudok segíteni. A Dove-nak és a Rexonanak van illatmentes deoja. Nekem a Dove hatékonyabbnak bizonyult.
2015. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Saját készítésű krémdezodor. Nagyon elégedett vagyok vele. Kókuszvaj, keményítő, szódabikarbóna van benne, meg teafa illó és egy kis levendula. Nem tolakodó és megbízható. Még egyszer sem volt szagom tőle, a boltiaktól meg mindig olyan fura szagom van, ha megizzadok.
2015. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ezt össze kell főzni, vagy csak keverni?
2015. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy rész a szódabikarbónából, egy a keményítőből és annyi olvasztott kókuszvaj, hogy jó állaga legyen. Ebbe az illók, csak kavarni kell, elég kiadós, egy borsónyit kenek fel fürdés után, meg ha elmegyek itthonról és olyan "izzadós" helyre megyek, pl nagybevásárlás, akkor előtte egy pici és tényleg meg vagyok elégedve vele.
2015. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!