Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok es a...

32 hetes kismama vagyok es a mehlepeny 1/2 ertekelest kapta. Azt szeretnem tudni hogy ennek kovetkezmenyekent lehet e barmi problema a babaval es ez normalis ebben a periodusban? A magzat sulya 1800gr az ultrahangos vizsgalat szerint.

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Probléma nem lehet a babával, csak hamarabb szülhetsz. Én sem húztam a 40. hétig, 38. hétre született a baba 3200 g-mal, egészségesen, és 2-3-as érettségű volt a lepény.
2008. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 32. héten 1756 g volt a babám becsült súlya, és 2-es fokban volt érett a méhlepény. Most 36 hetes vagyok, még mindig 2-es fokban érett. A dokim szerint ez teljesen normális ebben az ídőszakban, és addig nincs baj, amíg jó az áramlás. Én mondjuk heti kétszer járok áramlás vizsgálatra, mert nekem magas a vérnyomásom, és egyszer a 33. héten csökkent volt az áramlás. Azóta hála az égnek rendben van!

Ha baj lenne, akkor a doki úgy is szólna, és visszarendelne sűrűbben!

Nyugi! :)

2008. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 32.héttől 3-as érettségű volt a lepényem, az áramlásom viszont teljesen jó volt. Miután megszületett a kislányom (3.65 kg, 56 cm!) után a lepényem, mutatták, hogy nézzem, mennyire el van meszesedve, de abszolút nem érdekelt, mert nem is fontos, ha táplálja a babát rendesen. Ne aggódj, amíg jó az áramlás, nem lehet baj!
2008. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De mi számít jó áramlásnak......tudtok pontos értékeket??
2008. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom, nagyon rendesek vagytok.
2008. aug. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!