Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen a füldugulás normális?

Terhesen a füldugulás normális?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok,elég sokszor bedugul a fülem.Hol rövidebb ,hol hosszabb ideig.Normális ez?
2015. jan. 30. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordul, ha kimegyek a hidegre szinte mindig, és azonnal. 3. terhességem, eddig ilyet sose tapasztaltam... de úgy látszik ezt is ki kell próbálni. :)
2015. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
magas vérnyomást is jelent!
2015. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem állandóan bedugul a fülem. Ez a második terhességem, az elsőnél nem volt így.

Vérnyomásom 100/60. :)

Úgyhogy nem épp a magas vérnyomás okozza feltétlenül.

Én most úgy veszem, hogy hopp ez is egy terhességi tünet. Komolyan furcsa, de van ilyen is.

2015. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az első terhességemnél, kb a közepétől majdnem a végéig. Néha olyan volt, mintha egy doboz lenne a fejemen :). A vérnyomásom, és a terhességem is rendben volt. Volt olyan, hogy az orrom is bedugult. A második terhességemnél már előre féltem ettől a tünettől, de szerencsére nem volt.
2015. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom rendben van .De nagyon idegesítő ez a füldugulás .Remélem nem marad a terhesség végéig .:(
2015. jan. 31. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, megértelek. Én ráadásul egy üzletben dolgoztam a 34. hétig, alig hallottam, mit kérnek a vevők. Úgy emlékszem, szülés előtt már elmúlt, viszont nekem csak később jelentkezett. Tudom, ez neked nem nagy vigasz, de kívánom, múljon el neked minél hamarabb! :)
2015. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. febr. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!