Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Gyomor/has fájás

Ez normális? Gyomor/has fájás

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok,tegnap este is éreztem meg ma délelött h fáj a hasam. Ha állok akkor jobb kicsit. nem görcsölök,nem kemény,de elég kellemetlen érzés. A köldököm felett és a bordáim alatt érzem jobban,olyan feszítő fájdalom. lehet attól mert nő a méhem és tolja fel a szerveimet?
2015. jan. 30. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is 27 hetes vagyok épp és kb. 2 hete ezzel küzdök.

Amúgy második terhességem, és az elsővel is ez volt, csak talán később kezdődött.

Mivel akkor nem jelentett gondot, csak hát kellemetlen volt, ezért most sem aggódok, csak próbálom elviselni.

Majd, ha mész dokihoz, azért jelezd neki.

De valószínű ez a test átalakulása miatt van, minden rendeződik odabent, nő a méh, és ez bizony sokszor kellemetlen.

2015. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,meg nyugtattál,már nagyon megijedtem h vmi baj van!


mert Kb egy hónappal ezelött meg mensi szerü görcseim voltak esténként. De emeltük a magnézium adagot és elmét,de doki azt mondta ha mégis görcsölök menjek be a kürházba.

Most meg nem tudtam eldöntei h mit csináljak,mert görcsölni nem görcsölök csak feszít feszül a hasam v a gyomrom,én se tudom pontosan mim

2015. jan. 30. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak átrendezi magának a kis "szobáját" :D Már én is várom,hogy ezt érezzem. Néha kicsit fáj,de még nem olyan vészes. Pedig már a köldököm felett is rugdosott valamelyik nap. Holnap leszek a 24. hétben.
2015. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!