Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok....

27 hetes kismama vagyok. Eddig koponya végű fekvésű volt a babucim de ma voltam ultrahangon és ki derült hogy haránt fekvésű. Tehát meg fordult. Ennek annyira nem örülök mert nagyon szeretnék simán szülni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
mennyi az esélye hogy be fordul? nektek volt ilyen?
2015. jan. 30. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még simán befordulhat a végéig!
2015. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meg csak most jon a terhesseg java, es amugy is barmeddig megfordulhat, nyilvan minel kesobbi a terhesseg, annal kisebb az eselye. Ha igy marad annak oka szokott lenni, pl.rovid koldokzsinor, stb...stb..., ezt az orvos tudja megmondani.
2015. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hol van még a vége?? A végére kell, hogy beforduljon. Majd a 36. hét körül kezdjen izgatni a dolog..
2015. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok,nekem a 16. hét 5. napján volt egy ultrahangom mert kórházba kerültem. Az elejétől koponyavégű fekvésben volt aztán amikor kiengedtek a 17. hét első napján megint UH-t csináltak akkor meg már medencevégű volt. Aztán most a 23. hét 2. napján megint UH-n voltam mert keményedtem stb,akkor is medencevégű volt. Rákérdeztem a dokinál és azt mondta,hogy ne aggódjak mert még messze van a vége és forgolódnak össze-vissza. Mikor hogy kényelmes nekik. Meg,hogy általában a vége felé szoktak megfordulni,de persze van,hogy farfekvéses marad. Még van legalább 11 hete a babádnak,hogy megforduljon,úgy,hogy ne aggódj!
2015. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Még van ideje befordulni.

Nyugi.

Hol érzed mozogni? Én is 27 hetes vagyok és szerintem nekem is harántban van de én még kb 2-3 hét mire megyek uh-ra.

2015. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tényleg ne izgulj emiatt, még simán megfordulhat. Ahogy már írták, a baba fekvése a 36. hét után lényeges. Mondjuk nekem harmadik babám a 40. héten fordult harántfekvésbe, és megindult a szülés is. Ő ilyen szempontból elég furán adta elő, a 36. hétig fejvégű volt a fekvése, azután elkezdett pörögni. Emiatt gyakrabban jártunk Uh- ra, mert mindig máshogy helyezkedett, de soha nem jól. Viszont nem ez a jellemző.
2015. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor jó :)) remélem igazatok lesz és meg fordul a drágám :)) mindenhol érzem hogy mozog van mikor a húgyhólyagomat rúgja van mikor a gyomromnál érzem. de most pár napja inkább a gyomromnál szokott lenni.
2015. jan. 30. 21:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem 35 hetesen fordult be, és fájt is, mert először harántba fordult, ami nem kifejezetten esett már jól, mert már akkor nagy volt, és utána befordult fejvégűbe.

Úgyhogy nem kell még aggódnod!

2015. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, van még ideje bőven. Nekem a 30. héten fordult be egy éjjel, annyit mocorgott, mintha lenyeltem volna egy mosógépet. :)
2015. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30.héten foruldt be. És ugy is maradt . :) nyugi bőven van időd, még addig 3x is megfordulhat és vissza :D
2015. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!