Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9-10 hetes kismamák, milyen...

8-9-10 hetes kismamák, milyen viszonyban vagytok a testetekkel, mennyiben változott az alakotok, hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Esetleg van köztetek olyan, aki előtte evészavarral küzdött?

2015. jan. 29. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Kb a 18. hétig semmi nem változott rajtam, utána is a hasam nőtt.

Mi változna 8-10 hetesen...?

2015. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. Most 10 hetes vagyok, de van mar egy fiam. Nala egyaltalan nem volt semmi terhes tunetem, es ossz vissz 8kg hiztam egesz terhesseg alatt. A mostani terhessegem az ellentete. Hanyinger, emelyges, de kozbe falasi rohamok....sztem vele tobbet fogok hizni :/ probalok odafigyelni, de a baba az elso. Szules utan majd leadom, szerencsere jo a genetikam, konnyen tudok fogyni.
2015. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A 2.-at mintha én íetam polna, pontosan ugyan ez a helyzet.

10 hetes, 2. gyerek, teljes ellentét.

2015. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*írtam volna
2015. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:)
2015. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, én most 30 hetes terhes vagyok, szóval a változások már elég látványosak :)


Azért válaszolok a kérdésedre, mert korábban, vissza-visszatérően küzdöttem evészavarokkal, bulimiás tendenciákkal. Ezt az időszakot magam mögött tudtam, és így vágtunk bele a baba projectbe. Mégis benne volt a félsz, hogyan viselem majd a dolgot.


Nem tudom, pontosan mire vagy kíváncsi - alapvetően azt mondhatom, hogy sikerül elfogadnom a változásokat, sőt, sokszor eszembe sem jut ilyesmire figyelni, mert annyira izgalmas és szép az egész, ahogy fejlődik a baba, az új és új vizsgálatok, ahogy elkezd mozogni... Most ő a legfontosabb, és a testem másodlagos - próbálok pozitívan állni az egészhez, persze figyelek, hogy mit eszek, de sokkal kevésbé aggodalmaskodok, mint akár előtte.


A következő kihívás ilyen szempontból az lesz, amikor a szülés után kell elfogadnom magam, de azt remélem, a baba ebben is segít majd. Ráadásul az én "múltammal" tuti, hogy mindent tudok az egészséges diétáról, étkezésről, edzésről stb...


Remélem, neked is jól alakulnak a dolgok, és ha van még kérdésed, szívesen válaszolok privátban is. Gratula a babához!

2015. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12 hetes vagyok, és van egy pici pocakom, de ez még mindig nem a babától van, hanem csak puffadás.

Második terhességem.


A test inkább a 15-16 héttől kezd lassacskán változni.


Evészavar az van, bár talán mintha 1-2 napja múlóban lenne. Egész nap piritóst eszek, mert csak azt kívánom. Gyomorsavam is van. A vacsora után egy órát kínlódok.

2015. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
13 hetes vagyok. Mostmár talán kezd múlni, de korábban ha megéheztem, egyből iszonyatos hányinger tört rám, úgyhogy muszáj volt enni, napközben pedig folyamatosan émelyegtem, igazából csak addig nem, ameddig ettem. :) Ráadásul semmi egészségeset nem kívántam, csak szénhidrátot, sült krumplit, ilyeneket. Ezáltal már 3 plusz kg-nál tartok (úgy, hogy +7kg túlsúllyal estem teherbe). Nagyon meglátszik sajnos, az összes a derekamra, meg a fenekemre ment, szörnyen nézek ki, bő cuccokkal próbálom leplezni. De talán, most, hogy csillapodik ez az érzés, talán tudok egy kicsit figyelni a kajára. Ja, a legújabb tünet a sav, lehet, hogy vennem kell vmi savlekötőt, mert ez is nagyon gáz.
2015. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Próbáld ki a citromos vizet. Kicsit furinak tűnhet elsőre, mert a citromban sav van, de ugyanakkor lúgosít. Sokkal több lúgot csinál, mint amennyi sav van benne.


Nekem ez vált ve, és természetes. 1,5 literbe elég negyed-fél citrom leve. Éppenhogy citromos íze legyen.

2015. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok de már híztam 2 kg-t.. Hihetetlen étvágyam lett,főleg az esti órákban tör rám a falásroham. Rajtam már olyan puffadás van hogy hihetetlen.. ://,pedig első terhességem
2015. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!