Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes terhes vagyok,...

4-5 hetes terhes vagyok, barnázásra kaptam ultrogestant, doki még nem látott semmit, azt mondta korai. Van még esélyem? Jővőhét végén kell visszamennem vérvételre.

Figyelt kérdés
Volt màr egy vetélésem,ugyan igy kezdődött gyorsan be is fejeződött. Barnàzás után pár órára minden tàvozott. Tegnap este betettem az utrot, ez megakadàlyozhatja,hogy az elhalt petezsàk kilökődjön? Éjszaka nem barnàztam. A màsik kérdésem, lehet valahonnan tudni,hogy még èl-e? Tüneteim nincsenek és eddig sem nagyon voltak.

2015. jan. 31. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Kb. a 6. héten már hallható a pulzálás és a növekedést is látják. Sajnos meg kell várni türelemmel és bizakodva.

Ha a pecsételés leállt, akkor az jó jel. A tüneteket hagyd a francba, az semmit nem jelent.

2015. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj, én drukkolok neked, de baromi fárasztó, hogy naponta kérdezel, hosszú lesz ez a kilenc hónap így.
2015. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már megbocsàjts, mivel tegnap este értem haza a dokitól a problèmàval, miért kèrdeztem volna előtte? Szerintem keversz egy hasonló esettel. Igen én is làttam, hogy van màsik barnàzós kismama is, de az nem azt jelenti,hogy èn ő vagyok!
2015. jan. 31. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
szia.én is barnáztam 4-5héten utrot kaptam én is..és minden rendbe a babával remélem okés is marad..ne keseredj el,sokan barnáznak..időbe kaptál utrot biztos minden rendbe lesz csak sokat feküdj,nr erőltesd meg magad csak enni meg furdobe kelj ki az ágyból. boldog babavárást :)
2015. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én vagyok az akivel szerintem összekevertek. Én tényleg szét paràzom az agyam, mert külföldön vagyunk és senkitől nem tudok kérdezni semmit, ezért zaklatom itt az embereket :) Hogy vagy azóta? Ha gondolod írj priviben, én teljesen àtérzem a helyzeted.
2015. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem most úgy làtszik, hogy abbamaradt, görcsölni sem görcsölök, amit tegnsp viszont éreztem, azért is rohantunk az ügyeletre. Hétvégét az àgyban töltöm, aztàn majd kiderül mi lesz. Ahogy a többiek is írtak , 6-7. hètig csak a bizakodàs marad. Èn csak azt nem tudom, hogy az ultro megakadàlyozza-e hogy spontàn kiürüljön a szervezetemből, ha elhalt, mert ha úgy alakul, műtétet nagyon nem szeretnèk, de bízom a legjobbakban. :)
2015. jan. 31. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!