Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen ugye már nem lesz...

16 hetesen ugye már nem lesz baj abból, hogy megfáztam?

Figyelt kérdés
16+2 hetes vagyok, a férjem beteg lett, egész héten taknyos volt. Bármennyire is próbáltunk vigyázni, sajna elkaptam tőle, ma már érzem, hogy kezd kijönni rajtam is. Ugye ekkora terhességnél már nem lesz ebből baj? Nagyon félek, mert volt már egy missed ab-om 9 hetesen, bár nem ilyesmi miatt, de sok helyen olvastam, hogy vírus okozhat problémákat, bár inkább az elején jellemző.
2015. jan. 31. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2015. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond, ne aggódj! A két terhességem alatt többet voltam beteg, mint egész életemben összesen. 36 éves vagyok. :)

A megfázástól a torokgyulladáson át, a hányos-hasmenéses vírusig minden volt. Vesekő is és egy furi bőrbetegség, ami csak a két terhességem alatt jött ki, mind a kétszer (erithema nodosum). Két egészséges gerkőcöm van, úgyhogy nyugi!

Boldog babavárást!

2015. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást :) Első baba lesz, és az előzmények után elég parás vagyok sajnos.
2015. febr. 1. 00:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! En 12 hetesen lettem baromi beteg, lazzal, meg minden. En is sirva mentem a haziorvoshoz, hogy uristen, most mi lesz :D mosolyogva nyugtatott meg, hogy az egvilagon semmi, csak en kinlodok, a baba nem :D azt mondta, meg antibiotikumot is lehet szedni terhesen, ugyhogy ne feljek :) vegul csak algopyrint szedtem, de jo sokaig elhuzodott. Viszont a babanak semmi baja :) ne felj :) jobbulast kivanok
2015. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen betegségek akkor a legveszélyesebbek amikor még kialakulóban van az embrió, vagyis az osztódás állapotában. Utána se jó a gyógyszerek miatt, de már nem olyan veszélyes. Nyugi. :)
2015. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!