Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megfáztam.20 hetesen...

Nagyon megfáztam.20 hetesen Septofort tablettát lehet szopogatni a torkomra, vagy valami mást?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 14:35
 1/4 anonim válasza:

Én is meg vagyok fázva és ma voltam a gyógyszertárban, ott azt mondták és meg is nézték a számítógépben, hogy nem ajánlatos semmi ilyesmit szedni, csakis orvosi felügyelet mellett. Úgyhogy én holnap elmegyek az orvoshoz, aztán majd kiderül, hogy mit szabad szedni.

Üdv.:30 hetes kismama

2008. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A betegtájékoztatón nem szerepel, hogy nem szabad szedni, de még csak az sem, hogy egyeztessen orvosával. Szóval elvileg igen.

[link]

De egyébként én javaslom, hogy próbálj meg hársfalevél vagy kamillateát inni mézzel.

2008. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a STREPFEN tablettát javasolnám,nagyon jó a lidocain miatt.És csak a terhesség utolsó harmadában nem ajánlott.
2008. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Szia.Én is megfáztam amikor 20hetes voltam emlékszem mert pont félidőbe,nagyon fájt a torkom elmentem orvoshoz,olyan csúny torok gyulladásom volt,hogy irt fel Aktil-duot(remélem jól irtam)Azt mondta ha nem szedem be higgyem el nagyobb bajt csinálok.Azt mondta ezt az egy antibiotikumot szedhetik kismamék.Kb.1hét alatt jöttem helyre...

Minden jót,mielöbbi gyógyulást.

33hetes kismama

2008. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!