Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HOL LEHET KAPNI VISZONYLAG JÓ...

HOL LEHET KAPNI VISZONYLAG JÓ ÁRON KISMAMA NADRÁGOT?

Figyelt kérdés
BUDAPESTEN
2010. febr. 9. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem tudtam segíteni :)

2010. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Teszveszen vettem mindet. Úgy csináltam, hogy vettem egyet, akkor megkaptam az eladó elérhetőségét. Utána már személyesen mentem hozzá, és fel is tudtam próbálni, meg is tudtam nézni. Még piacon is vettem, ott sem volt vészes az ára.
2010. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
18.ker Üllői út 751.Nagyon szupi kis üzlet.
2010. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az Auchan-ban jelenleg megy egy akció. Január 29 - február 11-ig. Ebben az újságban vannak kismama gatyók a 2. oldalon 3499Ft-ért.

[link]

2010. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az első elérhetőségnél varrattam a nadrágom. Elmondta, hogy miket kell lemérnem, az összes egyeztetés után 1 hét múlva megkaptam a gatyómat. Imádom, sokkal jobb, mint pl. a C&A-ban kapható nadrágok.
2010. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a vaterán vettem, nadrágot és szoknyát is olcsón! Sőt, ott is adom tovább őket.
2010. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is a vaterán vettem nagyon jo minőségű olcso nadrágokat
2010. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a sárkány centerben találtam több félét is az ára sem drága 5000 ft volt.

2010. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!