Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet viszonylag bő csaj...

Hol lehet viszonylag bő csaj nadrágot venni?

Figyelt kérdés
Pesten gondoltam..nem a nagyon bő nadrágra gondolok szimplán egy kicsit deszkásabbra, ami nem tapad rám és nem csőnadrág..és trapéz se..inkább egyenesebb de bő..pl egy deszkás cipő jól nézzen ki hozzá..egyszerűen nem találok, már körbejártam a plazakat pesten -.- aki tud lécci segítsen :)
2009. jan. 6. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
aboriginal!én mindig ott veszek...
2009. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hm..ott még nem is néztem. A héten utánajárok..köszi :) esetleg vkinek még vmi ötlet?
2009. jan. 6. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem ez a stílusom, de tévedésből egyszer egyet felbróbáltam a kenveloban, gondolom még lehet ott is, bár én nem pesti vagyok
2009. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bar nem pesti vagyok,nem tudom gyöngyösön én a skálába láttam,és vettem is egyet.nem kifejezetten deszkás gatya.de bővebb egyenes szárú sokzsebes farmer.egyszerűen imádom.csak egy picit vékony szval ilyenkor veszek alá egy nylon harisnyát:)

sztem nézd meg a skálába.vagy még a blue jeans-ba,nem tudom pesten van-e de egerben az agria parkban biztos

2009. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi szépen a segítséget :)
2009. jan. 7. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!