Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogyan/mivel sikerült a...

Kinek hogyan/mivel sikerült a legkönnyebben teherbe esnie? Tippek/ötletek jöhetnek!

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm... szexet próbáltál? ;-)

Ez egy jó oldal, sokaknak ajánlom:

[link]

2010. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mi több mint 1 évig próbálkoztunk,a peteérési teszt és a környezetváltozás bejött.Szerintem sok volt előtte a stressz.Sok sikert!
2010. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ovulációs tesztet használtunk.
2010. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem gyógyszer mellett is sikerült! :)De ha figyelemmel követed a peteérést,illetve hőmérőzés,akkor könnyebben lehet teherbe esni!
2010. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én összevesztem a párommal két napig nem beszéltem vele és külön aludtam tőle, majd harmadik nap bekuncsorogta magát az ágyba és kilenc hónap múlva láss csodát!
2010. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ketteske ***** válasza:
100%
Mi örökbefogadtunk egy kutyust, így végre nem azon stresszeltem, hogy mikor van a peteérésem, hanem, hogy az eb megtanulja a járdát. 1 hónapra rá összejött a babó.
2010. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi eldöntöttük hogy jöhet a baba, elhagytuk az óvszert, továbbra is akkor szeretkeztünk, amikor megkívántuk egymást /és a munka és a gyerekek mellett lehetőségünk volt rá/, nem néztük a naptárt, sem a hőmet, 9 hónap múlva szültem. :-)
2010. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én PG53 mikroszkóp segítségével estem teherbe. Gyógyszertárban lehet kapni, kb 2.000 Ft az ára. A termékeny napokat mutatja nyálból. Nekem az első hónapban sikerült a baba :)


22 hetes kismama

2010. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi szeptember óta próbálkoztunk...sikertelenül.Vettem egy csomó ovulációs tesztet,PG53-at is,ittam peteérést serkentő cseppeket stb,de semmi.Aztán hallottam hogy sok ilyen problémával küszködő nőt,gyógyvizes fürdőbe küldenek,és a sós viezeket is nagyon ajánlják.Tovább kutattam a sós vízzel kapcsolatban,és arra jutottam hogy ha egyszerű kád víuózbe beleöntök fél kg-1 kg sót azzal is segítem a spermiumok előre jutását.Igy is történt.December végén és január eleján 2-3 alkalommal megtettem.Semmi extre,szimplán beleültem egy sós fürdőbe az esti fürdésnél.:)Január 18-án kellett volna megjönnie a menzeszemnek,de nem jött.Másnap csináltam egy tesztet és pozitív lett!Alig akartam hinni a szememnek.Majd elmentem orvoshoz,az Uh-al bizonyította a terhességet.Most 7 hetes vagyok :)

Vissza gondolva pontosan tudom,mikor fogant a kicsike,sejtéseim szerint január 4-én. :)Próbáld ki,veszíteni nem veszítesz!Sok sikert!

2010. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a második fiammal csak orvosi segítséggel sikerült teherbe esnem.az elsővel teljesen "véletlen".A harmadik babócát pedig úgy döntöttem,hogy megpróbáljuk hátha sikerül.A középsőt szoptattam,és elkezdtem inni a cickafarkfű teát a félidőig utána palástfüvet egészen a 12.hétig.Így az első hónapban megint terhes lettem!
2010. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!