Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg fog látszódni a babán?

Meg fog látszódni a babán?

Figyelt kérdés

-Ha megvágod/megégeted magad, meg fog látszódni a babán? (Én pont ott voltam ismerősnél amikor terhesen megégette az ujját, amikor a baba megszületett, neki is látszott)


-Ha megdobnak valamivel, meglátszik majd a babán? (Családban, ismerősök között van akin halvány szőlőfürt van, van akin cigisdoboz)


-Ha megkívánod pl. a csokit és hirtelen odakapsz a hasadhoz akkor a baba hasán lesz egy tábla csoki folt. (Ebben azért annyira már nem hiszek. Olyat is hallottam, hogy az anyuka nem hitt ezekben és egy szelet lekváros kenyeret fordított rá a hasára, majd szülés után a baba arca totál piros volt...Ez már nekem is furcsa :D )


Mennyire hisztek ezekben?

Esetleg van olyan aki már megszült és bizonyítani tudja, hogy ilyen tényleg létezik?



2015. febr. 4. 09:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En nem hiszek ezekben a babonakban, de teny, hogy nalam is van egy ilyen furcsasag :D anyukam gyerekkoraban beleesett a foorro vizbe, es megegette a derekat, mai napig foltos neki. En ugy szulettem, hogy nekemis olyan foltos a derekam, csak persze joval halvanyabban, inkabb csak nyaron latszik, ha lebarnulok, hogy ott vilagosabb a borom. Ez fura, mert ugye szerzett serules, nem vele szuletett valami, amit orokolhettem, viszont ugye nem is terhesseg alatt szerezte. Erdekes az biztos :)
2015. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, h amit a terhes nő megkíván, azt kell ennie, különben meglátszik majd a nyoma a baba bőrén. Ismerős nem evett epret, eper alakú folt lett a kislány hasán. Én nem voltam kívánós, annyira nem is hiszek benne.
2015. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Forràzàsos sztorit màr hallottam èn is, de szerintem csak akkor làtszòdhat a babàn, ha a pocakot èrinti. A lekvàros kenyeret lehet kipróbàlom csak nutellàval. Ha barna gyereket szülök majd szólok.
2015. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!