Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges már ilyen korán?

Lehetséges már ilyen korán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődnek, hogy ez már kismama pocak? 15hetes vagyok ikrekkel, első terhesség :)


[link]


A másik kérdésem, hogy a hasam alján húzódni szokott...ez mitől van? Nő a mehem? Magnesolv granulatumot iszok.


Segítségeteket előre is köszönöm :)



2015. febr. 4. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Határozottan annak tűnik.

Egyébként nem is korai. Főleg ikerterhességnél.


Igen nő, és lehet kevés mg-t viszel be.

2015. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A gyógyszerész azt mondta, hogy az első heten mindennap igám, utána minden második nap...gondoltam jo lesz naponta inni es hasmenésem is volt tőle, lehet megprobalom ujra naponta inni.


Annyira hihetetlen, hogy mar igy látszik a hasam, meg mindig nem dolgoztam fel :)

2015. febr. 4. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez bizony pocak :) Nem korai amúgy.

Nekem 14 hetesen már simán kiszúrták, pedig nem ikerterhesség. 13 hetesen kezdett gömbölyödni, most 17 hetes vagyok, már elég rendesen látszik, mindenki észreveszi, rákérdez. A gatyáimat 3 hete nem tudom felvenni, nagyon vékony voltam mindig lapos hassal, 25-ös farmert hordtam, így elég hamar "kinőttem" őket.

A húzódás is tök normális, ne aggódj :) Gratulálok a babákhoz :)

2015. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajjjj,de szép kismamapocak :) .Jó egészséget Nektek :)
2015. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez abszolút kismama pocak, és nem korai. :)

A húzódás a méhszalagok nyúlásától van, első terhességnél jobban érezni. Ráadásul az ikrekkel előbb nő a has, intenzívebb a húzódó érzés. Nemsokára elmúlik.


Nekem is első terhességből jöttek ikrek, és 9 hetesen vettem az első kismama szoknyát, mert akkor már minden szorított! A hasam 10-11 hetesen határozottan látszódott!


Jó egészséget nektek! :)

2015. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!