Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4 hetes terhesség,11mm...

Betty5 kérdése:

6+4 hetes terhesség,11mm petezsák és szikhólyag van, embrió egyértelműen nincs, szerintetek még várható, vagycsak túl korán mentem dokihoz?

Figyelt kérdés
kérlek írjatok, már volt egy terhességem ilyenkor már volt szívhang is, és most nagyon aggódom, miért nem látható embrió, valaki járt már hasonló cipőben és kialakult legközelebbi vizsgálatra az embrió?

2015. jan. 12. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet későn volt a peteérés es/ vagy kesobb àgyazódott be. Doki mit mondott ?
2015. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Várható persze. Ez teljesen jó, ha már van szikhólyag. Gondolom a 6+4-et a menzesztől számolod, de nem tudod, mikor fogant a baba. Szóval nyugi. Gondolom a doki sem mondta, hogy aggodalomra van okod. Mikor volt az utolsó menzeszed?

Nekem nov 27-én. Jan 8-án voltam dokinál 6+0-án és akkor 4 mm-es petezsák volt, de akkor én tudom, hogy 5+0 voltam, csak menzesz szerint voltam hat hetes.

2015. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kb 38 naposak a ciklusaim, a doki nem mondott semmit cak azt hogy mik a méretei a petezsáknak meg van szikhólyag és kijelentette nincs embrió, erre kérdeztem de ugye várható mert az első terhességemnél már látható volt, csak annyit mondott reméljük és várható, de nem volt túl bízató csak visszahívott jövő hétfőre.
2015. jan. 12. 18:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem mondhatja 1000% ra hogy lesz embrió mert sajnos máshogy is alakulhat. De nyugodj meg eleg baloszinu hogy minden rendben lesz :)
2015. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én mensitől számítva 6+3-on voltam dokinál. 18mm-es petezsák+szikhólyag volt! Nekem 16-17.napon volt ovum, így azért nem láttunk még babát. 2 hétre rá hívott vissza, akkor már 14 mm-es volt a bébi erős szívhanggal! Ha 38 naposak a ciklusaid akkor simán lehet hogy később fogant és még azért nem látszódott.
2015. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak később fogant meg nem pont félidőben. Mikor legközelebb kell menned már szívdobogást is kell,hogy láss :)
2015. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jövő héten hétfőn megyek megint csak annyo rosszat is olvastam már a neten hogy csak magama idegesítem, ezért nem fogok olvasgatni, üres petezsák, meg missed ab, meg minden van itt a neten, de köszönöm, hogy ti akik írtatok ilyen megnyugtató és bíztató szavakat, köszönöm és írni fogok amint okosabb leszek!
2015. jan. 13. 13:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma ott tartok, hogy délután megvizsgál egy másik orvos, de hétfőn már 9 mm-es felfújódott szikhólyag volt az embrió mellett, tehát félek, hogy missed ab lesz, majd megírom ide nektek mi lesz, hátha később másnál is lesz ilyen gond.
2015. jan. 23. 14:56
 9/11 A kérdező kommentje:
Másoknak írom akik hasonló cipőben vannak mint én és érdekli a téma, sajnos nekem missed ab műtét lett a vége.....
2015. jan. 25. 15:38
 10/11 A kérdező kommentje:
tegnap megműtöttek és elvették....
2015. jan. 25. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!