Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szervusztok! Tegnap uh. -gal...

Szervusztok! Tegnap uh. -gal is megállapították az 5hetes terhességet, minden normális volt. Éjjel pecsételő barnás"vérzésem"volt, az orvos Magne B6ot rendelt. Nem akarom mégegyszer zaklatni mert talán butaság de nem tudom:buszozhatok holnap 240kmt?

Figyelt kérdés
Új vagyok itt,25 éves, első terhességgel.Köszönöm a tanácsokat!
2010. febr. 10. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Igen nyugodtan, de lehetőleg ülve tedd meg az utat.
2010. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Én nem buszoznék, pinenni kellene most.
2010. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Én nem buszoznék a helyedben ennyit. Pihenj amennyit tudsz, feküdj, ha erősödik a "vérzés" vagy ha görcsölsz, keresd fel az orvost.

2010. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se buszozz. Gondolj bele, hogy ez nem fél órás út.És ha a buszon jönne rád ez a pecsételő vérzés? Mit tudnál csinálni? Kihez fordulnál ha megijedsz? Biztosan nem lesz gond, de legyél óvatosabb.
2010. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én biztos , hogy nem buszoznék.

Én 7 hetes terhes vagyok és lekopogom , hogy nem volt sem barnázásom,sem görcsöm.

Ettől paráztam nagyon én is.

Most kezdek megnyugodni.

Szerintem ne buszozz , inkább nézesd meg időben hogy mitől van.

Remélem nem lessz semmi baj.

2010. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát, én sem buszoznék. Hanem első körben keresnék egy olyan dokit, aki a magnézium mellé szíveskedik felírni a progeszteront is. A babák 50%-a az alacsony prog.szint miatt megy el az első 6 hétben. Amíg azt nem szeded, nem mondhatod el, hogy mindent megtettél annak érdekében, hogy megmaradjon. Úgyhogy doki! De másik!! A barnázás VÉR, ami köztudottan ROSSZ a terhességben, az első 12 hétben meg pláne!!!
2010. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Abban reménykedtem, h csak túlaggódom a dolgot:( De akkor maradok a fenekemen(még nem tudom,hogyan adom elő a "látogatáselmaradás" okát) és szerzek progeszteront.Köszönöm az eddigieket!
2010. febr. 10. 13:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd! :))

Drukkolunk!

/Sajnos tapasztalatból írtam, amit írtam... :(/

13.42-es válaszoló

2010. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ne buszozz, nekem is első terhességem( most 29 hetes vagyok) nekem 3szor volt barnázásom, mind a 3szor feküdnöm kellett, de második alkalommal én is buszoztam 300km ert( a lagzinkat szerveztük, és 3jára nem barnázás hanem vérzés volt. Fekvés, fekvés, nyugalom , első a babád, más minden megoldódik.Kellemes babavárást!

2010. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem se buszozz ennyit. Pihenj szedd a magne B6-ot. Az nem teljesen igaz, hogy a barnázás biztosan bajt jelez, van, hogy a szervezet ezzel "emlékezik" a mensire. Az élénpiros élő vér az azonnal baj! Nekem is volt anno barnázásom 1-2 nap és megszűnt.
2010. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!