Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d ultrahangon ugyanolyan...

4d ultrahangon ugyanolyan vonásai voltak a babának, mint születése után? Vagy mennyire hasonlított rá?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek 4d ultrahangra és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. :)


32 hkm



2015. febr. 6. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyire
2015. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik gyermekemnél sem találtam hasonlóságot a 4D-s képen és az amikor megláttam.Fel nem ismertem volna 4d alapján, vagy fordítva ha a babát látom és a 4D-t kéne felismernem.
2015. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt!

Pl. az uh-on olyan volt, mint ha tök hegyes orra lenne, ehhez képest kis töpszli orra lett! :)

2015. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azért tűnhetett úgy hogy hegyes, mert a fény, ésárnyékok csalókák


hiába 4d még mindig olyan mintha csak síkban nézné a babát, ezért van az hogy csúcs alakú a homlokuk, mert az oldalsó rész már árnyékolt (mert ugye baba feje gömböjű, ésmintha rátennének egy írólapot (sík felület)és a lenyomatát kapnád

2015. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb annyira hasonlít, mint amennyire a születése utáni első képre. Bizonyos részletek felismerhetők 😊. Egyébként nálunk a 4d-n készült képek is már eleve olyanok mintha kb 3 babáról készültek volna.
2015. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi hasonlóság nincs!
2015. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát azért elég más volt. nekik annyit változik az arcuk néztem születés utáni képet meg pár hónappal későbbit az is nagyon más
2015. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Totálisan ugyanolyan volt mint a 4D képeken :)
2015. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!