Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt folytattátok...

Terhesség alatt folytattátok a paleo diétát vagy érdemes inkább abba hagyni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

anya is paleozik, az egészséges étkezést jelent, nem?

miért kellene abbahagyni? mire kellene akkor áttérni?

2015. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Cukor- és lisztmentes táplálkozást jelent, terhesség alatt nem árt, ha alacsonyabb a szénhidrátbevitel. De ha valamiből kevés van, az nem a babának rossz, hanem az anyai szervezetnek lesz hiánya az adott anyagból.
2015. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
szoptatas miatt erdemes lesz felhagyni vele mert a tejhez jo sok szenhidrat kell. addig mehet.
2015. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem érdemes abbahagyni szerintem.
2015. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as, a paleózni is lehet magas szénhidrátbevitellel, tehát csak azért nem kell abbahagyni.
2015. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

ma 09:54

A paleo azért több, mint cukor és lisztmentes táplálkozás. A paleósok nem esznek hüvelyeseket sem, tejterméket sem, krumplit, rizset sem és még sokmindent. Lényegében csak hús, zsír, zöldség és némi gyümölcs, olajos magvak.

2015. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem a teljes kiőrlésű kenyereket meg zabpelyhet beiktathatod, sajnos a paleo kevés szénhidrát. szoptatásra hogy legyen tejed kell a szénhidrát, persze ha csak nem akarod tápszerezni.
2015. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
hát nem tudom, én ha egy napig nem eszem kimondottan fehér kenyeret (kalácsot, kiflit, zsömlét) másnap alig tudok fejni.
2015. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. febr. 7. 08:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás kérdése érdekes, mert vannak ortodox paleósok, akik simán szoptatnak évekig, és ugye nem esznek szénhidrátot.
2015. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!