Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt napján este kimutatná...

Nem várt napján este kimutatná? Vagy inkább hagyjam holnapra?

Figyelt kérdés
Csak holnap akartam tesztelni, de elég furán érzem magam, émelygek... Lenne értelme most tesztelnem egyet? Csak egy tesztem van itthon, ha most ellövöm, reggel el kell menjek másikért...
2015. febr. 6. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még várnék 2-3 napot is. Pszichésen is érezheted furán magad, mert szeretnél terhes lenni.
2015. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem várj reggelig. nekem legalábbis este nem mutatta ki az orvosnál, másnap reggel itthon igen de csak nagyon halványan.
2015. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt előtt egy nappal negatív,aztán végül is nem jött meg másnap. De tüneteket nem éreztem. Volt már,hogy késett,de reménykedtünk,hogy nem fog megjönni. Vártam 6 napot és a 6. nap este halvány pozitív lett. Ha nem olyan későn fogant,akkor kimutatja halványan,de ha mégsem akkor egy teszt "pocsékba ment". Tényleg inkább várj,hogy megjön-e és ha nem jön meg,akkor pár nap múlva csináld meg.
2015. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem várj reggelig. Az lesz a biztos. (Vagy ha nagyon nem bírod ki, lődd el, aztán ha mást nem reggel elszaladsz másikért). Aztán írd meg majd az eredményt! :)

Nekem menstruáció előtt egy nappal erős pozitív lett(Reggeli vizeletből).Nemvárt napján pedig második vizeletből lett szépen látható pozitív. És nekem is voltak előtte tüneteim.

2015. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki... Negatív :(
2015. febr. 6. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj! Ha nem jön meg, vegyél egy gyenge érzékenységűt és valamelyik reggel csináld meg! Lehet csak később mutatja ki.
2015. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is mára nem vártam és este 8kor csináltam tesztet ami nega lett :( Nekem a mensinek sincs jele, neked?
2015. febr. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem sincs mensi tünet, mostmár nem is émelygek. Nemokára megyek venni tesztet, kíváncsi vagyok...
2015. febr. 7. 08:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel első pisiből is negatív. Kezdem feladni a reményt, csak nem értem miért késik, pontos szokott lenni.
2015. febr. 7. 09:46
 10/10 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Nekem sincs még mindig semmi, de én nem teszteltem azóta..én cisztára gyanakszom, h az miatt késik:( Mert ovus nyúlós nyákom van 2 hete folyamatosan.. ugyanígy voltam nem rég és ciszta volt 2 hetett késett aztán utána már semmi gond nem volt..
2015. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!