Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukak,16 hetes terhes...

Anyukak,16 hetes terhes vagyok és s meg nemerzem modogni a babamat. Normalis ez?

Figyelt kérdés
Ez a masodik terhessegem a fiamat ereztem mar a 14-15 hetben mozogni. Es most faj a derekem es itt ott a mehem is szurkal huzodik... van okom aggodaaaggodalomra?

2015. febr. 6. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
én 18 hetesen éreztem először. szerintem ne aggodj ezen
2015. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi okod nincsen aggódni! A derekad jó,hogy fáj,hiszen hiába kicsi még a baba,de te cipeled. Nekem a 8. héttől folyton fáj a derekam a hátam,meg ha lefekszem nem bírom magam megemelni,mert olyan mintha kést forgatnának a farkcsontomban. Nekem első babám és a 16. hét előtt egy nappal éreztem először,a doki szerint azért mert jó helyen tapad a lepény. Van aki a 20. hétig nem érzi. Szóval ne aggódj!!A méhed is persze,hogy szurkál,hiszen nyúlnak a szalagok stb. Magnézium-citrát 3x1. Az a legolcsóbb és nagyon jó. Recept nélkül 400 ft 10 db.
2015. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,még annyit fűznék hozzá,hogy minden terhesség más és más ugyanannál az embernél is. Anyukámnak is mindhárom terhessége teljesen más volt.
2015. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen éreztem először. Ne aggódj, majd idővel fogod érezni.
2015. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első babámat a 13-14. hét körül már éreztem, hogy mozog, a második terhességnél a 18-19. hétnél éreztem először, pedig már tudtam is, hogy mit kell érezni. Csodálkoztam is, mert mindenki mondta, hogy a második babát mindenki hamarabb érzi mozogni, na ez sem igaz. Attól is függ, hogy hol tapadt meg a méhlepény, az első babámnál hátsó fali volt, a másodiknál mellső fali. Azért húzódik és szúrkál, mert nyúlnak a szalagok. Boldog babavárást!
2015. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valszokat megnyugodtam kicsit.. es a pocakotok 16 hetesen latszodott mar jol?
2015. febr. 6. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Második terhességnél kb. úgy néztem ki 16 hetesen, mint az elsővel 20-21 hetesen, "gyorsabban" látszott.
2015. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen még ha hirtelen ránéztek olyan volt,mintha csak híztam volna kicsit. Aztán már a 20. héten ránézésre tudták,hogy kisbaba van a dologban :D
2015. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat... rajtam szinte nemis latszik... 1 kilot szedtem fel eddig.. a fiammal ilyenkor mar plusz 5kilo rajtam volt.. es volt jokora pocim..
2015. febr. 7. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az elején így volt. 59-el kezdtem,aztán az első trimeszterben 61 kg voltam. Holnap töltöm a 25. hetet és most vagyok 63,5-64 kg.
2015. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!