Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annak, akinek a terhessége...

Annak, akinek a terhessége előtt volt missed abortusza, esetleg több is, annak a következő terhességnél nem kezdett el előbb kinyílni a méhszáj?

Figyelt kérdés
6éve szültem, utána kellett egy egészségügyi kaparás benntmaradt méhlepény darabka miatt, majd két éve volt egy missed abortusz,majd ezt követte még egy, és most vagyok 16 hetes, és most kezdtem el gondolkodni, hogy emiatt nem lesz -e baj a méhszájammal. Lányomnál végig zárva volt, csak mikor megindult a szülés a 39.héten, akkor kezdett el kinyílni.
2015. febr. 7. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, előidézhetnek "méhszáj renyheséget" a korábbi műtétek.

de szerintem ez ritka.

és valakinek korábbi műtétek nélkül sem tart a méhszája rendesen.


magyarán alkati kérdés.

2015. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam elott volt 2 evvel miss abom. A fiamnal nem volt semmi gond, olyannyira, hogy 17 ora vajudas mellett oxitocint kellett kapjak, mert alig voltak fajasai es egyaltalan nem tagultam. Szval nyugi, ez nem minden esetben van igy :)
2015. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem négyszer tágították a méhszájamat tavaly.

Januárban koraszülésnél, márciusban átjárhatóságinál, augusztusban missed ab., és októberben méhtükrözés.


A méhtükrözés után mondta a doki, hogy a 6 mm-es kamera simán felment, szóval nem zár rendesen a méhszájam.


Most 13 hetes terhes vagyok, és parázok rendesen. Hála Istennek eddig nem kezdett el nyílni, de ugye még nincs is akkora súlya a méhemnek.

A dokival megbeszéltük, ha nyílni kezdenék, akkor csinál egy méhzáró műtétet.

2015. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!