Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismami vagyok, de...

25 hetes kismami vagyok, de még mindig nagyon sűrűn járok pisilni, ez normális? Azt hittem idővel enyhűl, majd a végén újra sűrűn kell a babóca súlya miatt. Igaz fejvégű a picikém és folyton a hólyagomat lökdösi. Normális ez?

Figyelt kérdés
Tuti focista lesz és fejelni tanúl
2008. aug. 22. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben biztam,nekem is fejvégű.Most vagyunk 37 hetesek és ez már nem fog változni.

Kitartás!!:)

2008. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 26 hetes vagyok, én is rengeteget járok pisilni, de nem minden nap. Az én babám rugdalja a hólyagomat, és az bizony elég kellemetlen bír lenni és muszáj rohannom olyankor. Lehet hogy ez már nem fog változni, majd csak szülés után, de annyi baj legyen, ha neki így jó, akkor nincs mit tenni. Szép babavárást!
2008. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen.38 hetes vagyok, egyre többször fogsz majd járni pipilni.Hát ez ilyen.Kitartás.

Üdv

2008. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat.Amúgy örülök neki,mert legalább tudom,hogy jól van,csak mikor megyek a városba akkor zavar.Mindig a wc-et keresgélem.
2008. aug. 22. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szervezete válogatja. Én leszámítva az első kb 6 hetet nem jártam többet pisilni sem az elején, sem közben, de még a végén sem. Akkor is napi 3-4 alkalommal pisiltem, mikor már túlhordtam a babám.

Van akinél ez végig megmarad, van akinél nem, de ennél nagyobb baj ne legyen:-))

2008. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Nekem is fejvégű kb két hónapja, a védőnőm mondta, hogy ezért nyomkodja a hólyagomat. Van akinek elmúlik a középső harmadra a pisilhetnék, de én és még sokan nem tartozunk közéjük. Legalább nem lesz furcsa, hogy újra mindig csak pisilni jársz, mert végig így van.

A várossal én is gondban vagyok, mindig úgy tervezem meg a mehetnékem, hogy legyen benne WC. Éjjel kétóránként pisilek, pedig már este direkt nem iszom... Ez van. Lényeg, hogy a babó jól érzi magát odabenn! :-)

26 + 3 hetes kismama

2008. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!